Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a frászkarika van ebben az...

Mi a frászkarika van ebben az országban? A fideszes oldalakon több 100 an szapulják a tanárokat, hogy sztrájkolnak vagy engedetlenkednek, ha meg leírod alá, hogy 205 ezret keres egy kezdő tanár, akkor több tucatnyian leírják alá, hogy ő annak örülne.

Figyelt kérdés
Akkor hol van itt a jólét, meg a bruttó 500 ezres átlagifizetés, ha hemzseg az országban a szegény ember, akik még 200 ezret is irigyelnek a másiktól. ÉS fogalmuk sincs, hogy egy albi 160 ezer és még hol a kaja, öltözködés. Rémisztő ez az ország.
2022. dec. 3. 17:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

20


A fröcsögő gyűlöleteden kívül nem is számítottam jobb válaszra. Apropó, nem gáz nektek, hogy nem karácsonyozhattok, mert ez szerintetek túl fideszes ünnep?

2022. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

#20 Akkor lenne a karácsony fideszes ünnep, ha Jézus egy korrupt tolvaj zsarnok lett volna.

Jézus azonban a kort tekintve liberálisnak tekinthető. Persze hogy ezt te belásd,

- tudnod kell olvasni

- olvasni kéne a Bibliát

- gondolkodnod is kéne

- ellen kéne állnod a fideszes agymosásnak


Na egyik sem erősséged, gondolom.

2022. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#21 Semmilyen gyűlölet nem volt a válaszomban. Te fideszes vagy? Ha igen, azzal sincs semmi baj. Mindig lesznek hozzád hasonlók akik így is szeretni fognak.
2022. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
46%
Úristen ezek az ellenzéki válaszok. Ilyen felfogással van egyáltalán munkahelyetek?
2022. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
42%
Egy junior szoftverfejlesztő is 200 ezret keres, hiába ezerszer többet tanult és sokkal összetettebb munkát végez, mint egy tanár. Mégse áll le senki tüntetni.
2022. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én ellenzéki vagyok, de abban is biztos vagyok, hogy ha ök lennének hatalmon akkor is ugyanennyit kapnának a tanárok.

Csak persze az ellenzék dolga mindig minden oldal esetén az hogy fűt fát igérjen

2022. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!