Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a legértelmesebb ellenzéki...

Ki a legértelmesebb ellenzéki politikus?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány Ferenc
Dobrev Klára
Fekete Győr András
Torockai László
Márki Zay Péter
Karácsony Gergely
Jakab Péter
35 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Fekete-Győr Andráson és Jakab Péteren kívül szerintem mindegyik értelmes. Igaz van amelyik aljas, vagy olyan ideológiákat vall, ami távol áll tőlem, de azt azért nem mondanám, hogy nem értelmes.
2022. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
#1 Egyetértek.Én még azzal is kiegészíteném, hogy van amelyik bár nem buta, egyáltalán nem való neki a politika, mert nincs meg hozzá a megfelelő kommunikációs készsége és túlságosan meggondolatlan(MZP-re gondolok, ez a véleményem).
2022. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ezek közül abszolút Márki Zay Péter, beszéd készségben és iskolázottságban is egyaránt.
2022. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

#2 MZP-nek szerintem meg van a megfelelő kommunikációs készsége, szimplán annyi történt hogy minden erővel próbálták kicsinálni. Az ellene felhozott vádak nagyrésze vagy IDÉZETT (indiai szemműtét) mondat volt, vagy csak szimplán a kontextusból kiragadták (kevesebb víz használat, szüléshez nem kell orvos stb..)

Akármelyik politikussal meg lehetne ugyan ezt csinálni.

2022. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

MZP nem politikus, jó szándékú ember de inkább egy jó mérnök, szakember.

Ennyi.

Hozzátéve neki is meglenne a megfelelő helye egy pártban, de inkább szervezésben, háttérben.

A politika olyan mint a marketing, meg kell tudni szólítani minden embert, nem szabad túl őszintének sem lenni. MZP-nek egyik sem ment.

Tanult, művelt ember akinek fog az agya mint a penge, de egy politikusnak más készségekben (is) jeleskednie kell.

Hozzátéve, hogy a többi felsorolt még MZP szintjét sem éri el...

2022. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

A legértelmesebbek: Dobrev Klára, Torockai László, Márki Zay Péter

Többivel azért vannak problémák.....

2022. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nem értek veled egyet.Én például Lázár Jánost egy kegyetlen embernek tartom, nagyon számító, de iszonyatosan okos és kiváló "beszélőkéje" van.Érdekes, őt nem is siet üldözni a média, hogy nyilatkozzon, mert mindenből pontosan kimagyarázza magát.De ha mennek hozzá, akkor mindig megáll nyilatkozni és nem zárkózik el soha, elég felkészült.


MZP nyilatkozatait valljuk be egy óvodás könnyedén kiforgatja, mert ad rá lehetőséget bőven.A médiának ez a feladata, ő meg nem állja a sarat.Sokszor felkészületlen is volt, a saját kampányáról nem tudta sokszor megmondani mi hanyadikán lesz, mi hogy van, stb.Ilyen egyszerű dolgok.Ilyet egy politikus nem engedhet meg magának, pont azért, mert őket minden oldalról vegzálják, kiforgatják.Legyen az ellenzéki politikus, vagy újságíró, riporter, ez így működik.

2022. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

7-essel egyet kell értsek.

Fidesz jeleskedik a szónokokban, kitanulták hogy kell szemrebbenés nélkül hazudni, igazából ezt csinálják már 30 éve és ebben a világ legrutinosabb emberei között vannak. MZP-nek sajna esélye sem volt.

5-ös vagyok.

2022. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 Hát ez az!Sajnos ez is kell a politikához, meg az sem hátrány, ha valaki egy minimálisan karizmatikus.Én most itt szigorúan a kommunikációs készségről beszéltem, semmi egyébről.
2022. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan, hozzátéve ezen a listán a sokat szidott Gyurcsány képes csak összetenni talán egy normális beszédet.

A többieket már rég kiiktatták a politikából(Karácsonyt kivéve, de szerintem ő lesz a következő)de Gyurcsányt lehetetlen. Nem véletlenül.(sajnos)

2022. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!