Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én teljesen benyaltam a...

Én teljesen benyaltam a brüsszeli szankciókat. Most kiderült, hogy a kormány hülyének nézett. Van még olyan fideszes aki csalódott és kiábrándult?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 05:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
A rezsicsökkentéssel is átverték az embereket. Azt mondták olcson veszik a gázt, miközben csak elhazudták a valódi árat. A látszolagos olcsó gázzal, árammal eltántoritották az embereket takarékoságtól a hőszigetrléstől, és napenergiától. Ha minden kiépült, megépült volna az elmúlt 12 évben, akkor most nagyságrendileg jobban állnánk.
2022. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
11: Ha előre látnánk 10 évre, mi történne, mind lottómilliomosok lennénk. Ez a háború és a szankcióháború nem volt előre lefixálva enyhén szólva sem.
2022. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ugyan elvtárs, hisz a Fideszben igazi jósok ülnek nem? A Viktor is előre látta, csak a Zsótikával felejtette el közölni mert az meg azt látta amit minden hülye is hogy nem lesz háború :D
2022. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
12: 2014 óta a krim elfoglalása óta, mindenki tudta, hogy háború lesz, a világ összes szakértője egyetértett azzal, hogy Oroszok nem fognak megállni. 8 éve lett volna a fidesznek, hogy lecsatlakozunk az orosz iparról, gazdaságról, energiáról. Orbán Orosz mániája miatt van most katasztrófa.
2022. dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

“ 0%

11: Ha előre látnánk 10 évre, mi történne, mind lottómilliomosok lennénk. Ez a háború és a szankcióháború nem volt előre lefixálva enyhén szólva sem”



Igen? Én úgy tudom hogy a királyod tavaly NOVEMBERBEN vezette be az élelmszer árstoppot …. Hol volt akkor a háború? NYISD MÁR KI A SZEMED

2022. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A brüsszeli szankciók is igazak, csak a Fidesz velük takarózása nem igaz természetesen, a Fidesz még rátesz az amúgy is rettenetes szankciós politikára, hisz 12 éve lopja az országot. Magyarországot is minden duplán, triplán sújtja holott már amúgy is a legszegényebb EU ország voltunk.
2022. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10%
Nézzétek a DK TV-t és felnyílik a szemetek:)) Az a szint való nektek :)
2022. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az infláció nagyja a kormány sara. Van hozzá köze a háborúnak is, de tavaly óta vannak ársapkák, háború pedig március óta.

És nem is a szomszéd osztogatott pénzt a magyar népnek a választások előtt.


A 22% körül van most a hivatalos infláció, az EU átlag 12%.


Ha feloldják az árstoppokat meg lesz a 30% simán, főleg hogy az árak ragadósak. Amit eddig az ársapka miatt áthárítottak, annak az ára maradni fog.


Muszáj lesz feloldani az arsapkát különben nem lesz majd kapható semmi a boltban.

2022. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!