Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Illik-e megköszönni a Gyurcsan...

Illik-e megköszönni a Gyurcsany-Bajnai kormanynak, hogy hamarosan beindunak a nemet autóipari beruhazasok Magyarorszagon-Győr, Szentgotthard, Kecskemet-, melyeket ők indítottak el sok mas egyebbel?

Figyelt kérdés

Az útóbbi időben Orban úgy jelenti be ezeket a beinduló munkahelyeket,mintha neki tulajdonítható lenne az egesz.Egyszerüen gusztustalan a kormany kommunikaciója a korabban, nemzetközi szerződesekben foglalt, es a jővőben beinduló beruhazasok tekinteteben.Arról nem beszelnek,hogy a munkanelküliseg 11%-kal emelkedett az útóbbi időben,a bűnözes soha nem volt olyen magas mint most,de ket het alatt rendet csinalunk,mondta,sikerült!


Egyaltalan van olyan terület,amin sikerült eredmenyt elerni nekik,nincs!Csak a merhetetlen hazudozasban jarnak elöl!


2010. szept. 30. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én megköszönném Neked, ha megtanulnád, hogy melyik magánhangzó hosszú, és melyik rövid, és aszerint írnál, ugyanis azt már tényleg ILLIK tudni ;)
2010. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ma 20.08-nak!Egyet jegyezzel meg jól,ha több nyelven leveleznel,akko rajöönel hogy a hosszu es rövid maganhangzóknak nincs szerepü,ill.jelentősegük,de ehhez több nyelven kellene tudnod!/meg a magyarban sem!!!/
2010. szept. 30. 21:57
 13/20 anonim ***** válasza:
az nem gond ha jönnek a gyárak, az a baj hogy közbe szétverték pl a Schwinn Csepelt meg az Ikarust.
2010. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Nem gondoljatok,hogy egy nagy problema van velünk,nem akarunk dolgozni?!"


LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

te lehet nem akarsz dolgozni (kedves külföldiül levelező), de nekünk magyaroknak képzeld hatalmas probléma a munkanélküliség. Sokan 0 forintos fizetésért dolgozunk próbaidőn (hiába törvényellenes így dolgoztatni), csak azért mert 2-3 hónap múlva lehet hogy felvesznek.


(Ez is mekkora poén már hogy valaki azzal kérkedik hogy külföldi nyelven levelezik :D Szánalom.)

2010. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mi a problematok az Opel,a Mercedes,az Audival?!Persze lehet valasztani!Ott az Ikarus-közepeurópa legnagyobb autóbusz gyara-,menjel oda,a Babolnai Mezőgazdasagi kombinat,menjel!a Komaromi Mezőgazdasagi Komb.,menjel, a Csepeli szerszamgepgyar,menjel!az esztergomi marógepgyar,menjel!a jaszberenyi hűtőgepgyar,menjel!a salgótaarjani síküveggyar,menje!a magyar hajó-es darúgyar,menjel!,sok a lehetőseg!!!Ja,hogy ezek mar nincsenek,nincs magyar mezőgazdasag sem,hat akkor hova mesz???!!!


Kerdezd meg azokat,akik a az elmúlt 20 ev alatt a privatizaciónak nevezett szabadrablas ürügyen ezeket eladtak,tönkretettek,azokat,akik most ebből lettek milliardosok!Esetleg tőlük,vagy az elmúlt 20 alatti kormanyokat kellene felelőssegre vonni,nem?


Nem volt olyan kormany,aki a gazdasaggal törődött volna,sajat zsebüket tömtek,nem így volt?Mindegy,hogy bal vagy jobb,Fidesz,vagy MSZP,loptak,csaltak!


Gondolkodj egy kicsit,aztan lazadj fel!!Sajnos ez van!!!

2010. okt. 1. 07:14
 16/20 A kérdező kommentje:
A tegnapi,22.10-nek!Tevedesbsn vagy,en arra tertem ki,hogy ha idegen nyelven levelezel,megszünnek a hosszú es rövid maganhangzók,csak rövid van!Ez nem kioktatas,hanem velemeny es gyakorlat.Egyebkent a munkakörömhöz tartozik az idegen nyelv hasznalata,nem mint levelező,hanem mint mernök.
2010. okt. 1. 07:46
 17/20 anonim ***** válasza:

Ember, kicsit gondolkozzál már! Itt vered magad, hogy idejönnek a gyártók, sz@rért, húgyért dolgoztatni a magyart és erre legyünk büszkék? Ezt akarod megköszönni a zsidóidnak? Hát köszönd, nyald fényesre azt a bizonyos testrészüket, látom már kezded elfelejteni a magyarul írást is, mert a héberben nincs ékezet... szánalmas vagy.


De majd azt is köszönd meg nekik, hogy építettek szép autópályákat dupla áron, hogy leépítettek hadsereget, egészségügyet, iskolát, vasutat csak azért, hogy többet tudjanak sikkasztani.

Arról is ők tehetnek, hogy nem a magyar gyárakat favorizálták, pedig biztosan felvették volna a versenyt ezekkel a rabszolgahajcsárokkal.


Mérnök létedre kicsit több eszed lehetne. Vagy talán apuka vette a papírodat?

2010. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


A kérdéshez már nem szólok hozzá, viszont: én fordítok. Magyarról angolra. Könyvet. Azért pár oldal már a hátam mögött van, és valahogyan mégsem felejtettem el magyarul... Ez inkább az igénytelenség, semmint a hatalmas tudás jele.

2010. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Olvassatok mar el a kommentemet,nem ezt írtam!Ne csak a fejed utan,hanem az eszed utan próbalj meg fogalmazni!
2010. okt. 1. 09:50
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem apukam vette a diplomamat,tudniillik külföldön vegeztem,15 ev gyakorlat all mögöttem,meg egy hegesztő szakmernöki,na ezt ertekelok kinnt,de erre, aki tud tanulni,az meg tudja csinalni!Ebben az orszagban csak egyet tudtok,sírni,sírni,de nem dolgozni!Na meg tüntetni!!!!!!!!!
2010. okt. 1. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!