Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Doktor Orbán Viktor Mihály...

Doktor Orbán Viktor Mihály szerint Szerbia győzni fog! Szerinted?

Figyelt kérdés
Mármint a Foci VB-n.

2022. nov. 19. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Szerbia győzni fog!
Szerb testvérnépünk minket képviselve is győzni fog!
Szerbia és Doktor Orbán Viktor Mihály is győzni fog, nem csak a pályán, Brüsszelben is!
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A világbajnoki kupát is Doktor Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr fogja majd megkapni!
2022. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is! Miután eleve 1999-ben nem dőlt be a Gazember Amerikának, hogy támadjuk meg Szerb testvéreinket, majd most előre megjósolta, hogy jó szomszédunk győzni fog a foci vb-n is alap kötelessége a Szerb futballelitnek odaadnia a győzelmi kupát a Doktor Miniszterelnök úrnak!


A Nobel társaság pedig a Nobel békedíjat amiért Miniszterelnök urunk a nap 24 órájában azon dolgozik, hogy Európában újra béke honoljon!

2022. nov. 19. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szrintem a magyarok gyoznek
2022. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Doktor Viktor szerintem azért ment Katarba, hogy lebeszéljen egy nagyobb homokszállítmányt a frontvonalakra. A homok ugyanis jó meleg Katarban, azt odaviszik a frontra, és akkor a jó meleg homokban nem fognak fázni a fronton a szegény katonák.
2022. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a homok nem Lörinc új Fertö tavi tengerpartjának kiépítéséhez kell?
2022. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!