Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vezették ki az ársapkát,...

Miért vezették ki az ársapkát, ha az csak a lakosságra vonatkozott?

Figyelt kérdés

A legtöbbet nem a lakosság fogyasztja...

Korrupt MOL-nak semmi sem elég?



2022. dec. 7. 09:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Na, kezdődik a sivalkodás.
2022. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
58%

Ide is kiírom, amit már máshova:


Akkor végre leszedik a 480-as táblákat?


Na majd még ez lesz egy lélektani buktató a sok teszkós idióta számára.


Elnézést, ellenzéki vagyok, csak idegesít a tobzódás, ami ilyenkor főleg Karácsony előtti hetekben látok a nagyobb bevásárlóközpontok körül... van itt pénz, kérem!

2022. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

#3 Mondjuk Hollandiába meg tök normális, hogy aki csak teheti biciklivel megy ahova tud.

Itthon is sokaknak nem lenne amúgy kötelező az autó, vagy indokolatlanul sokat használják.

2022. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%

4


Hát, ha én Gyöngyösorosziból elindulok a közeli Gyöngyösre (4 km) biciklivel, akkor örülhetek, ha a falu kutyafalkái nem kergetnek meg.

2022. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%

7


Na igen, azzal is. Ezért járok kocsival.

2022. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a helyi fideszes képviselődtől lakossági fórumon. Ja hogy itt olyan nincsen?
2022. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%

9


Én nem vagyok fideszes.

2022. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
8! Mondjuk akkor ne lakj ott és nem kell kocsival járni vagy van tömegközlekedés is...=de igen, ilyenkor minden autós elmagyarázza, hogy az neki rosszkor jár, ritkán jár, koszos, büdös, szaros blablabla)
2022. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
18%

11.


"Ne lakj ott" - nevetséges megszólalás, mintha csak úgy random arrébb lehetne menni egyik pillanatról a másikra. Vagyis persze lehet, de nem a magyar pénztárcákhoz méretezett kiadásokkal.

2022. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

#5 Akinek inge, vegye magára.

Én személyesen ismerek egy csomó olyan embert, akik teljesen indokolatlanul kocsikáznak még a sarki boltba is.Pedig biztonságos városban lakunk, van tömegközlekedés, sok jó bicikliút, gyalog is gyorsan oda lehet érni szinte mindenhova.Szerintem nem csak én lakok ilyen kivételes helyen.

Nálunk is vannak problémák a külvárosi tanyavilágban a kóborkutyákkal, addig jelentgetik akiket zavar, amíg el nem viszi a sintér.Elviszik.Persze dönthet úgy is a gazdi, hogy bezárja őket.

2022. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!