Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fáj az igazság fideszes...

Fáj az igazság fideszes bohócok? Mi erre a narratíva?

Figyelt kérdés

A KSH nyilvánosságra hozta a novemberi inflációs adatokat. Gyakorlatilag az EU országai közül a legnagyobb, egész pontosan 22,5%-os. Ebben természetesen nincsen benne az üzemanyag ársapka eltörlése, ami további százalékokkal dobja majd meg ezt az adatot.


Úgy gondolom hogy ez a hír is egyértelműen azt bizonyítja, hogy a Fidesz elmúlt 12 éves kormányzása és gazdaságpolitikája gyakorlatilag csődöt mondott.


De mit látunk a fideszes médiában? Szinte semmit. Az origo, a 888, a Magyar Nemzet le sem hozta ezt az adatot. Ez annyira szánalmas és gyomorforgató, hogy nem merik felvállalni ezt a szégyent. Nehogy véletlenül a sok agyatlan, kb. 75-ös IQ-val rendelkező fideszes felfogja, hogy mégis mi történik ebben az országban. Mert annyi eszük nincsen, hogy ezt a kettőt összekapcsolják! Titkolják ezt a tényt, mert nem akarnak egyetlen egy idiótát sem elveszteni, aki rájuk szavazott áprilisban. Tényleg nem tűnik fel, hogy ez az egész játék arra megy ki, hogy a hatalmát megtartsa ez a Kormány, semmi nem érdekli őket, sem az embereknek a megélhetésre sem a fiatal generációnak a jövője?


El vagyok keseredve, hogy a kommunikációnak egy ennyire alacsony színvonalát képviseli a jelenlegi jobboldali média nagy része. Végigmentem ezeken az oldalakon most reggel és egyszerűen döbbenetes hogy mennyire lerí a képekről, a megfogalmazásról, hogy teljesen fogalmatlan, ostoba embereknek készül. Mert minden fontosabb gyakorlatilag mint az infláció, ami jelenleg a mindennapjainkat meghatározza! Pl.: mit csinált az a szerencsétlen Soros György vagy egy ismeretlen “celeb” fedetlen keblei.


És mielőtt még bárki azzal jönne nekem, hogy hát de mit csinált a baloldal meg a dollárbaloldal meg a Gyurcsány…A TI HIBÁTOK! 2010-ben meg lett ígérve az elszámoltatás, ami a mai napig nem történt meg! Orbán Viktor tudatosan életben tartja ezt az ellenzéket hogy a hatalomban maradhasson. Bizony a ti hibátok is az, hogy ez az ország 12 év alatt nem tudott magából kitermelni egy olyan ellenzéket ami hiteles alternatívát tudna nyújtani. Mert az a filozófia, hogy a legkisebb rosszra szavazok, az nem működik, az ide vezet. De én azt mondom nektek, hogy egyétek meg amit főztetek! Vigyorogva fizessétek ki a dupla árakat a boltokban, várjatok szépen hónapokat egy CT vizsgálatra, hordjátok csak a szappant meg a vécépapírt az iskolába hogy tudja mivel kitörölni a gyerek…


2022. dec. 8. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nekik fáj. Azért fognak mindent Brüsszelre.
2022. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, engem nem érdekel, én nem tudok elolvasni ilyen hosszú szöveget.

Brüsszel és Gyurcsány a hibás és kész.


Gerda néni 87

2022. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

-Orbán: "holnaptól a tej fekete"

-Fideszesek: "nem is volt fehér"

-másnap megy a Fideszes a boltba, látja hogy még fehér: "biztos Brüsszel ez is"

2022. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Büdös Brüsszel.
2022. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
#3 Ez is a szankciós tejfláció miatt van. 😃
2022. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
3, Brüsszel mérgezi a teheneket, Gyurcsány segítségével.
2022. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Normális országokban amúgy a főváros már égne, és erőszakkal mondatnák be a kormánypárti rádiókban az általad leírtakat just sayin
2022. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy ti szoktatok nevezni a kormány különutas kaméleon politikája miatt van.
2022. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Brüsszel, Soros, migráns, harcolunk, szankciók, Brüsszel, szankciók, Gyurcsány Ferenc, baloldal, szankciók, LMBTQ, harcolunk, győztünk. Kihagytam valamit?😅😅
2022. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Még mindog nem látom, hogy az elkeseredett nép a pklitikusokat rángatná ki a parlamentből.

Addig meg is fogják tenni, ezen nincs mit szépíteni.


De nem hogy valami, semmi nem indul meg...

2022. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!