Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánknak mi az álláspont...

A Mi Hazánknak mi az álláspontja az LMBTQ mozgalommal illetve a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 18:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
A normális meleg, ha úgy nézzük, 2 külön dolog. Ettől én elfogadott, nem tehet róla, de ez a mozgalom... Nádasdy Ádám nyelvész mondta jól, hogy "én csak egyszerű b..i vagyok, nem LMBTQ".
2022. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

4

Baromi vicces hogy így hívod őket, de csak téged tesz röhejessé! :)

Pont annyira röhejes, mint az az erölködésed hogy meleget vernének a Mi Hazánkosok. Meg sosem vertek Mi Hazánkosok melegeket, utoljára a cigányoknak sikerült,azoknak sem szándékosan.amire probálták ráhuzni hogy meleg ellenes volt, ami szokás szerint addig tartott, míg ki nem derült hogy kik voltak az elkövetök, és a szokásos pakoljáki volt. ...

2022. dec. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

Novák Előd elmondta, hogy először a “mozgalommal” kell leszámolni, AZTÁN kigyógyítani kell a maradék meleget.

Szóval mind a kettőt ellenzi.


Ha jól emlékszem, nem 1x skandálták is, hogy “Zs*dókat a Dunába, b*zikat utána”.

2022. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%

13

Biztosan tudod ezt konkrétan linkelni is!

2022. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy tudja ,egy libbant agitátor.
2022. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
37%
Hát, én meg nem szavaztam rájuk! Ha ezeket tudom. Na majd 4 év múlva!
2022. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
LMBTQ és még ki tudja, milyen betűk... beteg ez a világ, ahogy van. Attól, hogy valaki meleg, lehet normális ember, de miért kell ezzel dicsekedni? Hogy otthon mit csinál, nem érdekel, de minek vonaglanak a főváros közepén? Mondjuk hogy ebből mennyi a felbérelt külföldi, meg mennyi a magyar, megint más kérdés...
2022. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
Akkor tegyük már tisztába a dolgokat. A Mi Hazánk Mozgalom nyíltan melegellenes párt. Ezt többször ki is fejtette Dúró Dóra, Toroczkai László is. Azt is tegyük tisztába, hogy a homoszexualitás (meleg, leszbikus) nem egy választható életforma, hanem bizony egy génekkel örökölt dolog. Bár így 72 évesen jól tudom, hogy ezt mai napig megpróbálják tagadni, még akkor is, hogyha egy vagy több szakember nyilatkozik erről.
2022. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%
13-as egy agyatlan libsi... talán a szoba közepére azért nem szarik.
2022. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, itt a link:


[link]

2022. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!