Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hogyan élitek meg...

Fideszesek, hogyan élitek meg a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés

Úgy gondoljtok, hogy minden a legnagyobb rendben van, Magyarország előre megy, a gazdaság hasít, minden Orbán Viktor tervei szerint történik?


Vagy belátjátok, hogy EU szinten nálunk a legmagasabb az infláció, nálunk költik a a fizetésük legnagyobb részét az emberek rezsire, hogy a nem-ellenzéki jegybankelnökünk is már elhibázott gazdaságpolitikáról beszél, hogy rendszeres tüntetések vannak, hogy egyik napról a másikrja jönnek kapkodva a sokak számára mindent keresztülhúzó döntések, hogy a már baráti/testvéri országok is elfordulnak tőlünk, stb, stb. Látjátok-e mindezt, és azt gondoljátok-e, hogy ez mind Zelenszkij, az EU, Soros és Gyurcsány miatt van, és a bátor, erős, hazafias kormányunk egyszerűen tehetetlen ellenük?


Vagy már csak azzal vígasztaljátok magatokat, hogy "Gyurcsány vezetésével biztos még rosszabb lenne"?


Nem kötekedni szeretnék. Őszintén érdekel, hogy hogyan élitek meg ezt a helyzetet. Nem Orbán támogatóként könnyű nekem, mert "megmondtam előre, hogy ez lesz". De aki Orbán szekerét tolja már 10-20 éve, az most hogy érzi magát? Csalódott valamennyire, vagy még igyekszik pozitívan tekinteni a kormányra?


2022. dec. 8. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
gyúcsánny lenen már átoperálták volna az ovisokat meg 100 millió migráncs jött volna be, Na me a soros is persze...:D
2022. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Orbán a mi királyunk!! Köszönjük azt, hogy a forint semmit sem ér, köszönjük, hogy az élelmiszerárak is aduplájára nőttek! Isten áldja a kormányt!
2022. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
A fidesznél már csak a libbantok a kártékonyabbak.
2022. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok fideszes, de a környezetemben élő fideszesek 90%a még mindig mindent elhisz Orbán Viktornak.


Ijesztő, de csak azt fújják amit a HVG-n és a tv2őn látnak. Még mindig azt állítják minden rendben lesz, és az egész csak Brüsszel izmozása, mert végre valaki ellent mer neki mondani.

2022. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Egy a lényeg: Legyőztük Brüsszelt!!!44!!
2022. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Brüsszel, soros, mingráns után jőtt egy uj szereplő, akit lehet hibáztatni az pedig Matolcsy :D
2022. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem Gyurcsánnyal már rég becsődölt volna az ország. Nála mindenképpen jobb alternatíva a Fidesz, de azt én is látom, hogy ebben a háborús vészhelyzetben nem egyszerű kormányozni.


A Fidesz eddig elég jól vette az akadályokat, hamarosan újra felívelő pályára kerül az ország, ha békét köt végre Ukrajna és Oroszország.

2022. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7-es, köszönöm a válaszodat.


"A Fidesz eddig elég jól vette az akadályokat" Ezt a részt kifejtenéd kicsit?


Nyilván te is látod, hogy EU szinten mennyire rosszul állunk most mind az infláció, mind a rezsiköltségek, mind a derülátás terén. Úgy érted a fenti mondatot, hogy a "lehetőségekhez képest"? Vagy azt hiszed, hogy a többi EU-s országban még rosszabb a helyzet?

2022. dec. 8. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

2008ba Gyurcsány kapott egy világválságot, 2009be eltakarodott mert szarul kezelte a helyzetett.


2022be Orbán kapott egy világválságot, 2023ba vajon lemond-e?

2022. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Én Gyurcsány alatt voltam pályakezdő, neveltem gyereket. Magas adókulcsok voltak és minimális családtámogatás. Akkor gyűlöltem meg.

Tisztában vagyok vele hogy mit csinál az országgal a fidesz de gyurcsány nem kaphat még egy lehetőséget és nem érdekel mit ígér.

Az ellenzékre azért vagyok dühös mert nem tud egy értelmes politikust felmutatni.

2022. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!