Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hogyan élitek meg...

Fideszesek, hogyan élitek meg a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés

Úgy gondoljtok, hogy minden a legnagyobb rendben van, Magyarország előre megy, a gazdaság hasít, minden Orbán Viktor tervei szerint történik?


Vagy belátjátok, hogy EU szinten nálunk a legmagasabb az infláció, nálunk költik a a fizetésük legnagyobb részét az emberek rezsire, hogy a nem-ellenzéki jegybankelnökünk is már elhibázott gazdaságpolitikáról beszél, hogy rendszeres tüntetések vannak, hogy egyik napról a másikrja jönnek kapkodva a sokak számára mindent keresztülhúzó döntések, hogy a már baráti/testvéri országok is elfordulnak tőlünk, stb, stb. Látjátok-e mindezt, és azt gondoljátok-e, hogy ez mind Zelenszkij, az EU, Soros és Gyurcsány miatt van, és a bátor, erős, hazafias kormányunk egyszerűen tehetetlen ellenük?


Vagy már csak azzal vígasztaljátok magatokat, hogy "Gyurcsány vezetésével biztos még rosszabb lenne"?


Nem kötekedni szeretnék. Őszintén érdekel, hogy hogyan élitek meg ezt a helyzetet. Nem Orbán támogatóként könnyű nekem, mert "megmondtam előre, hogy ez lesz". De aki Orbán szekerét tolja már 10-20 éve, az most hogy érzi magát? Csalódott valamennyire, vagy még igyekszik pozitívan tekinteni a kormányra?


2022. dec. 8. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én istenien vagyok. A háború és a szankcióháború persze sok gondot okoz, de majd csak vége lesz. És nem hinném, hogy az összefogás jobbat produkált volna, sőt... Egyelőre nem adtuk ingyen fegyvert Ukrajnának, és jön még nekünk az olcsó orosz gáz és olaj, a növekedésünk kiemelkedő a régióban, nem hinném, hogy ez igaz lenne, ha ők lennének hatalmon. A többi részletkérdés.
2022. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A fidesznél már csak a libbantok a kártékonyabbak."

Ezzel elismered, hogy ha a libbantokat nem számítjuk, az Orbán-kormány a legrosszabb, ami csak lehetséges.

De akkor miért állsz még mindig mellette? Csak azért, hogy ne a libbantok kerüljenek hatalomra? Tehát ez ilyen "bárki más, csak a libbantok ne" alapon megy?

2022. dec. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én jól, mert szerencsére oligarcha vagyok. A többieket meg magasról lesz@rom.
2022. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves bárányaim, ezt olvassátok ne a médakillek és az M1 híradót.


Szuperjó hogy, UTASÍTJA a kormány az élelmiszerláncokat hogy kétszerezze meg az árstoppos termékek forgalmazását, majd jó drága lesz minden más, mert veszteséges lesz forgalmazni és a veszteséget máson fogják pótolni.

Ez csak nálunk van meg Oroszországban.

Utasítja? Hol halottam én ilyet, ja nagyapámtól aki a második világháború előtti és közbeni időszakban élt, na ott utasított a kommunista kormány(Tervutasításos Gazdálkodás - MOZAIK 12. Történelemkönyv - II. vh témakörében is ez áll), ott kollektivizált mint most a fidesz a 4iG nyrt. -vel.

Tök jó hogy vagy 50% al emelkedett a nyugdíj de engem jobban érdekelne az hogy ki tudom e fizetni a lakbért vagy sem, a jövőben tudok e gyereket vállalni esetleg többet is, tudok jóllétet biztosítani a családomnak, hát eléggé valószínű hogy NEM.

Köszönöm nektek, kedves fideszbirkák, gratulálok, elrontottátok a most végzőseink jövőjét, az egyetemistáink jövőjét, Gratula.

(Akinek nem inge ne vegye magára)

2023. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Orbán majd szépen kiöregszik a nyugdíjasokkal, akik majd újra és újra megszavazzák amíg csak lesznek. Mikor már nem lesznek, addigra Orbán sem lesz már, a romák, a nulla gazdaság, az államháztartási hiány meg legyen majd a következő valaki gondja, mit törődik ő vele.
2023. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!