Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvette már az "állam" a...

XXX-YYY kérdése:

Megvette már az "állam" a Vodafont? Mire neki amúgy? Le akarnak mindenkit hallgatni?

Figyelt kérdés

"Az Állam én vagyok!"


I. Orbán Viktor



2022. dec. 10. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Már így is lehallgatnak mindenkit akit akarnak.

A luxusprofitra az Orbán klánnak (itt éppen a vő tiborcznak) fáj a foga.

2022. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Jó, ha Magyarországnak tulajdonában áll a kritikus infrastruktúra legalább egy része, és a modern világban ebbe már az információs infrastruktúra is beletartozik.


Lehallgatni amúgy is le tudnak, ha akarnak.

2022. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 de nem áll tulajdonában, mert csak egy ügyfélbázist, ügyfélkezelő rendszert vettek meg, székházzal, üzletekkel. Egy darab adótorony nem került a pártállam kezébe, és ezt külön cégben van, ahogy szinte minden szolgáltatónál külön cégbe szervezik, és az nem volt eladó mert az hozza a profitot... amit a magyar pártállam megvett, az pedig hozza a veszteséget.
2022. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lehallgatáshoz nem kell mobil szolgáltatót venni, ők nem is tudnak belehallgatni a hívásokba. Ami sokat ér az a profit, és az ügyfél adatok szerintem.
2022. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 király mert profit az pont nincs abban a részben amit megvett a pártállam, hanem abban összpontosul a veszteség.

Persze vannak ügyféladatok, azok pedig jól jöhetnek a kubatov listába.

A cehhet meg úgy is mi fizetjük, meg az EU, így nem probléma a kormánynak.

2022. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Nehogy elhiggyétek már hogy veszteséget termel a Vodafone!
2022. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!