Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne Orbán Viktor bűnöző?

Miért lenne Orbán Viktor bűnöző?

Figyelt kérdés

Állandóan ilyeneket olvasok az Instagram posztjai alatt. Sok libsi agresszívan írja hogy "szarházi bűnöző" stb..

Még is mire alapozzák ezt?



2022. dec. 11. 23:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Elkepeszto hazugságok. Ezt a talpig becsületes embert így megbelyegezni!!! Még vagyona sincs, teljesen nincstelen a szerencsétlen.
2022. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Sulek Péter ***** válasza:
95%
Én sem értek sok mindenben vele egyet,hamindent megtesz legjobb tudása szerint,ennek ellenére rosszul kormányoz,önmagában még nem biztos,hogy bűncselekmény,de a korrupció pl az. De nyilván a Fideszesek nem látják vagy nem akarják észrevenni,illetve ügyesen csinálják, papíron pl minden rendben van,de nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél.Szerintem is sok stiklijük van.Pl a manipuláció meg a kormánypropaganda,nem tudom,.hogy bűncselekmény e,de biztos,hogy nem korrekt.
2022. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
Én liberálisként nem tartom bűnözőnek, de ritka gerinctelen ember, az biztos...
2022. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Jogi értelemben ugye az nevezhető bűnözőnek, akit bíróság jogerős ítéletben elítél bűncselekmény miatt. Orbánnal valószínűleg sosem fog ilyen megtörténni. Erkölcsi értelemben viszont teljesen helytálló a minősítés. A jelzőjével együtt!
2022. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert az oroszok juttatták hatalomra.
2022. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező

Orbán a miniszterelnök, egy sikeres - nagyon sikeres politikus. Merkelnek meg talán korábban még egy másik politikusnak volt ennyi kormányzati ciklusra lehetősége európai országban csak.

Azok tartják bűnözőnek akik nem tudják megemészteni, hogy a választásokon nem a saját politikusaik nyertek. Okot nem tudnak mondani, csak általánosságban köpködnek, mint előttem is tették.

Ha lenne bármi ami kicsit is törvénytelen lenne abban amit az elmúlt 40 évében csinált, akkor az már régen tízszeresen felnagyítva járta volna be a világot, csak hogy a szavazóit elveszítse. de nem volt ilyen, pedig a teljes ellenzéki média ezt keresi évtizedek óta.

2022. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

7 Én tudok okot mondani, úgyhívják, hogy 3000 milliárdból építtetett feocsúti stadion és kisvasút, amit ő persze a kétszázezer megtakarított forintjából fizetett ki.


Amúgy nem szánalmas 12 év után is játszani a hülyét? A fideszesek is tudják hogy Orbán korrupt, tök fölösleges ez a színjáték.

2022. dec. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%

#8 Ebből is látszik hogy fogalmad sincsen miről beszélsz. Nézz már utána hogyan, miből és ki építette azt a stadiont és kinek a tulajdonában van!

Az egyetlen dolog amit Orbánnak felróhatsz, hogy odaajándékozta a saját telét a stadion építéséhez és az is most a stadion alatt van más területekkel együtt.

te nem játszod a hülyét azt látom.

2022. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Papíron nem az, nem tudsz belekötni a dolgokba jogilag. A gyakorlatban meg úgy alakítják a jogokat, törvényeket ahogy akarják, nyugodtan letudnak papírozni mindent.

Én az a fajta ember vagyok aki nem sajnálná a politikusoktol a pénzt, főleg nem egy miniszterelnöktől, sőt keveslem is a fizetésüket, szerintem az hogy te vezetsz egy egész országot, egy egész nemzetetet, az hatalmas felelőség egy részről, hatalmas teher, hatalmas munka, rengeteg kritika, rengeteg megfelelési kényszer és megiscsak te vagy a Boss 10 millió embernek.


A probléma ott kezdődik hogyha már feudalizmus, akkor azt is lehetne jól csinálni, egyszerűen nincs arra pénz hogy több 10 ezer fős NER hűbéri láncot eltartson ez az ország, ráadásul ilyen anyagi szinten.

Másik probléma, hogy az uralkodó tudná jó dolgokra is fordítani a vagyonát ami az ország vagyonával egyenlő ugye, mint több királyunk a történelemben, voltak jó királyaink, Orbán nem jó király.

2022. dec. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%

#10 Ez ritka szánalmas volt.

A következő ugye az lesz, hogy vegyük el a gazdagoktól és osszuk szét a szegények között, majd jön az adjunk alapjövedelmet mindenkinek és a szokásosak.

Már volt!

Nem csak mostanában, amikor újra meg újra nem kértünk belőle, hanem 70 évvel ezelőtt és úgy hívták kommunizmus, szocializmus.

Átéltük, nem jött be. neked sem tetszene.

A gyakorlat soha nem olyan, mint a mesekönyvben az elmélet. A gyakorlat az, hogy neked éppen úgy nem lesz semmid, mint másoknak, te éppen úgy gürcölhetsz mint mások, csak amit elvettek a gazdagoktól abból mások váltak gazdaggá, elitté és mások voltak akiknek több volt.

Miért nem tanulsz inkább? Mondjuk történelmet?

2022. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!