Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van reális esély arra, hogy...

Van reális esély arra, hogy ez a karikatúra valóra válik?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 30. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

jó, akkor csináljunk úgy, mintha a kérdés nem lenne az x-edik unalmas provokáció:


Tehát, ha sem Horthy, sem Kádár, de még Rákosi arcképe sem került uralma alatt semmilyen fizetőeszközre, szted úgy komolyan mennyi az esélye annak, h majd pont O.V. kerül akármilyen pénzre is ?!

2010. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 00:18

Szerintem a kérdező azért hiszi ezt, mert sikerült kimosni az egyát és elhitették vele, hogy OV rosszabb, mint az általad felsoroltak együttvéve.

2010. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
asszem valamelyik angol nyelvet beszélő ország már tett érmére női fejet.
2010. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tényleg. Én még mondjuk nem láttam a vén szipirtyóval készült érmét, de ez az én tapasztalatlanságom. Azért azt elérni még nehezebb, hogy vki uralkodó legyen, de én mellette állok. :)
2010. okt. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nincs
2010. okt. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A 20 ezrest se nagyon használják. Előbb vezetnék be a fém 500-ast. Egyébbként sem illik a sorba, akkor inkább az 50 ezres.
2010. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!