Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a Nyugat sokkal...

Akik szerint a Nyugat sokkal jobb, miért nem költöznek akkor oda?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 17:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Rajta vagyok az ügyön sok ezer más fiatallal együtt. Itt nincs jövőkép, ha nem egy agyhalott, komcsi, összeszerelő országban akarsz élni, akkor menni kell.

Ja és nem mosogatni megyek mérnöki diplomával, mint a kormánypropagandisták mondják 😀

2022. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hogy képzelitek ezt a "mért nem mennek oda" dolgot. Kész népvándorlás lenne ha mindenki mindig oda menne, ahol éppen jobbnak gondolja. Járjak iskolába Norvégiában, mert a norvég iskolamodellt preferálom, közben költözzek ki az USA-ba, mert a piacgazdaságot tartom ésszerűenk, de később járjak dolgozni Németországba, mert ott jobbak a bérek? Nem lehet állandóan költözni, egyik héten ide, a másik héten oda, meg a világ egyik felébe iskolába járatni a gyereket, a másikba meg bejárni dolgozni, ez kész baromság...

Nem is kellene senkinek még csak ideiglenes lakás sem, hanem mindenki vehetne egy magánrepülőt, aztán mindig oda repkedne, amelyik országban éppen jobban el tud intézni valamit :D

2022. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Akik szerint a nyugat olyan szar miért zabálják 2 pofára a nyugati kajákat a nyugati okostelefonjuk nyomkodása közepette a nyugat támogatási pénzeiből? xD
2022. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
14%

Mert annyi eszük van, amennyi látszik. Én mondjuk mindet kivágnám nyugatra aztán lezárnám a határokat hogy egy se tudjon visszajönni.


Muhhhahhhahhhahhha...

2022. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Rogán meg Habony talpig Louis Vuittonban meg Armaniban pózolnak a Ferrarikban, a BMW-kben, valahogy egyik sem LADA-val jár.
2022. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Én benne vagyok, legalább lenne menedékjogom.
2022. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
A végén meg marad 2 milló nyugdíjas, 3 millió roma szavazó, akik dolgos kézzel fogják működtetni az országot.
2022. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Mert még el kell végeznem az egyetemet és tőkét kell összevarázsolnom hozzá, ami nem megy olyan könnyen ebben a köpedelem országban, ahol szarba se nézik a dolgozó embert és ott húzza le őket a kormány, ahol tudja.
2022. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%

Mert ez a mi országunk. Miért mennénk el?

A diktatúrát elnyomást alacsony fizetéseket kívánó fidesz patkányoknak kellene kitakarodniuk oroszorszagba ha ennyire az a rendszer tetszik nekik.

2022. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Mar reg kikoltoztem, 9 eve. Es tenyleg jobb idekint.
2022. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!