Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Partizán,Telex,444 drága,...

A Partizán,Telex,444 drága, exkluziv grafikáit, videóit, dokumentumfilmjeit ugye a dollárbaloldal pénzeli ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 21:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
4%
A Partizánnal kapcsolatban én már feltettem a kérdést, hogy ugyan honnan van pénzük ilyen profi videókra, anyagokra. A liberálisok azzal jöttek, hogy megkeresik a nézettségből. Aztán kiderült, hogy Soros pénzeli. Ezt persze a liberálisokon kívül eddig is tudta mindenki, de ők még most se képesek szembenézni vele.
2022. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
Én előfizető vagyok a telex és a 444 fizetős tartalmaira. És nem úgy hívnak, hogy Soros. :D
2022. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Én havonta hatezret fizetek a Telexre, és két-kétezret a 444-re, ill. a hvg.hura.
2022. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%

1es, erre tudnál mutatni bizonyítékot?

Mert azért azt elég nehéz elképzleni, hogy több mint 300.000 feliraktozó nem tud összedobni havi 3millió forintot, amire azt mondják, hogy a működésükhöz szükséges. És tekintve, hogy a legkisebb patreon csomag náluk 3800 forint, valójában elég, ha a feliraktozóik 1%-a patreon tag a legkisebb csomagban.... Mi szükség lenne ehhez Soroshoz?

2022. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem, de a nemzeti konzultációt, és az uszító plakátkampányokat te fizeted.
2022. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
Milyen furcsa a fideszeseknek, hogy mi ellenzékiek hajlandóak vagyunk pénzt fizetni a minőségi tartalomért. :D
2022. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy szerintetek működne ez a támogatós rendszer a fideszes oldalon? De most komolyan, az ő olvasóik hajlandóak lennének fizetni a tartalmakért. Mert azt ugye tudjuk, hogy ők közpénzből tartják el magukat.
2022. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
A miniszterelnök veje a semmiből több mint 100 milliárdot, a gyerekkori haverja közel 500 milliárdot kapart össze eddig, az apja is milliárdos lett, és ti azon lovagoltok, hogy támogatást kaphatott külföldről a baloldali sajtó. Besz@rok rajtatok. Csakis fizetett aktivisták lehettek, vagy a Famíliához tartoztok, mást nem tudok elképzelni. Esküszöm megáll az eszem!
2022. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy az senkinek nem fordul meg a fejében, hogy pl a telex esetében nem az utolsó 100 éve elavult technológiákkal dolgoznak? Ár-érték arányban simán milliószor jobb minőségű anyagot lehet összerakni, ha nem egy hanyag, új dolgokat tanulni lusta, konzervatív csapatban dolgozol, mint amilyenek a kormányzati munkahelyeken találhatók általában.
2022. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
9-es Amúgy igazad lehet. Pont pár hete vezetett be a közmédia egy teljesítményfigyelő szoftvert, hogy kicsit felpörgesse a befásult államisokat.
2022. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!