Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Partizán,Telex,444 drága,...

A Partizán,Telex,444 drága, exkluziv grafikáit, videóit, dokumentumfilmjeit ugye a dollárbaloldal pénzeli ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 21:18
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Én tizensok éve követem a művészfilmek világát, eljárok filmfesztiválokra, nézek dokumenrumfilmeket, magyar pályakezdő filmremdezőket.


Nem érzitek furcsának, hogy nekik, akiknek diplomájuk van arról, h filmezni akarnak, tizedannyi lehetőségük nincs profi filmeket, videókat, animációkat késziteni, mint ezeknek az újságiróknak, akik politikai motiváció alapján készitik a filmjeiket ?


Mert én nagyon furának tartom.

2022. dec. 14. 23:50
 22/42 anonim ***** válasza:
96%

"Megőrülök az ilyen kommentektők itt is, a facebookon is. NEM azt kérdeztem, kinek mi a véleménye az MTV-ről, hanem hogy miből telhet professzionális anyagok készitésére ezeknek a médiumoknak és pl. hogy fogadja a NATO főtitkár Gulyást....stb.)"



Mégis az ezt fejtegető válaszokkal nem törődsz, pl a 4es.


Gulyás elmondása szerint havi 3milla a műsor működtetése.

Hány fős a stáb? 5? Nem túl sok. Ha mindegyiknek nettó 400ezer a fizuja a hónapban, akkor is marad még 1 milla a technikai dolgokra. Mennyi egy "professzionális ábra" elkészítése? 100.000? Valójában mi kerül benne ennyibe? Elég egyszer megfizetni a programot és megtnaulni használni. Azért most már elég sok ember beletanult az ilyesmibe, egyáltalán nem lehetetlen.

És most abból indultam ki, hogy cak havi 3 millát kapnak, de elég valószínű, hogy ennél többből gazdálkodnak.

Ne gondoljunk már úgy a dolgokra, hog végtelen pénzzel működnek csak.


Persze, kell hozzá egy 10-15 milliós kezdőtőke, hogy beszerezd pl a kamerákat meg a szükséges szoftvereket... bár.. leginkább a kamerák a drágák, a többi egyszerűen megoldható bőven kisebb pénzből is. Mi kell? Egy bérelhető hely, legyen havi 200 rugó, bútorok, egyszeri beruházás, párszázból megvan. Mikrofonok, fél millából megvan. Fényesítés? Legyen 1 milla, de sztem fölé lőttem. Szoftverek, szintén 200 körül megvan minden ami kell. És 2 kamera. 2 bikább laptop és egy halom merevlemez, legyen mondjuk 1.2 millából.

Ezeknek a nagyja egyszeri költség, onnantól kezdve simán kijönnek havi 3 millából. Ennyit meg bőven kapnak patreonon.


Hogy hogy tudott pl a finn miniszterrel beszélni? Szerinted a miniszterek kapnak pénzt a nyilatkozataikért?:?D Egyszerűen látták, hogy sokan követik, igényes munkát végeznek, és az ilyen lehetőségek jó PR pl Finnországnak. Igazuk is van, hisz még a kormánypártiak is nézik ezeket a tartalmakat.


Persze, ha soha nem vállalkoztál még, gondolhatod, hogy meh, ez lehetetlen.. de valójában nem az.

Ráadásul cégként a munkádhoz szükséges eszközök és szolgáltatások ÁFAját visszaigényelheted, szóval a piaci ár kétharmadáért szerezheted be őket:D Szóval még olcsóbban, mintha te most kamerát akarnál venni.

2022. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
95%

Diktúrát és cenzúrát szeretnél kérdező?

Úgy látom megfogtad a lényeget a tényfeltáró dokumentumfilmekbők.

Lehet tehetséges újságírók vannak az "ellenzèki" újságoknál.

Bár nem értem miért kéne pl a Partizánt szidni. Pál Marci mindig párttalan marad,akarkivel is készít interjút. Sose mond véleményt. Csak kérdez. Ez Bayerröl nem mondható el:Trágarkodással ès mocskolódással próbál nézőkhöz szólni.

2022. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
81%

Azokat a profi videokat akár 1 ember is megcsinálja 🤣

Egy 100000 Ft os kamera, pár 10000 Ft os vezeték nélküli mikrofon, videót vágni akár ingyenes cuccokkal is lehet, + tehetség.


Rohadtul nem kell hozzá sok pénz...

2022. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
#24: Persze.
2022. dec. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%
#24 Ismerjük jól a fideszes média álláspontját. Nem is tudjuk kikerülni, hiszen naponta több tucat fizetett hirdetésben tolják a képünkbe.
2022. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
45%
* Bocs, a 18-asnak akartam.
2022. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a dollárbaloldal pénzelte a gazdádék felemelkedését is. Ha nincs Soros a fidesznek még fénymásolóra se tellett volna és most nem kellene az agymosásuk eredményével szembesülnünk a kérdésedben sem.
2022. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
96%
Miért érdekel az, hogy fektet bele egy csarornába? Ennyi erővel a marvel filmeket mrg a disney pénzeli. Egy piaci alapon működő csatornáról van szó ami kap adományokat, befektetett pénz, stb.
2022. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
94%

Egy grafika akkor drága, ha külön megrendeled egy szolgáltatótól, grafikussal, aki ezzel efoglalkozik.

Ha te magad cisnálod, elég a szoftvert kifizetni. Bár van egy halom ingenes program is erre. Akkor meg 0 forintból kijön, csak idő kell hozzá, meg szakértelem. Nekem spec 3 haverom van aki tud hasonlókat cisnálni, de a YouTubeon kb mindne második népszerű videós képes rá. Egyszerűen megtanulták, hiszen abból élnek, hgoy tartalmat gyártanak:D

2022. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!