Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Partizán,Telex,444 drága,...

A Partizán,Telex,444 drága, exkluziv grafikáit, videóit, dokumentumfilmjeit ugye a dollárbaloldal pénzeli ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 21:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ha tényleg a finanszírozás érdekel, akkor annak utána tudnál járni. A Telex esetén például kiindulási alapnak ez megfelel: [link]


"A vicc csak az, hogy senki nem tud semmi konkrétumot ezekről sem, hogy mi volt egy ügy háttere, mi miatt történt az elmarasztalás...stb."


Ne várd azt, hogy több száz sajtóper anyagát valaki felkutassa neked. A nyilványos anyagokat megtalálod a neten.


"Nem érzitek furcsának, hogy nekik, akiknek diplomájuk van arról, h filmezni akarnak, tizedannyi lehetőségük nincs profi filmeket, videókat, animációkat késziteni, mint ezeknek az újságiróknak, akik politikai motiváció alapján készitik a filmjeiket ?"


Nem érzem furcsának. A diploma önmagában nem jelent semmit, nem attól lesz jó filmrendező, vágó vagy színész valaki. Másrészt itt egy termékről van szó, ami eladható, és van is rá kereslet. A diplomás filmesztéták munkáira mekkora kereslet van? Az amatőr filmesek és a művészfilmesek termékeire mekkora kereslet van az átlagos fogyasztó felől, és mekkora a hírlapok videói iránt? Melyiket nézik többen napi szinten? A lényeg az, hogy milyen üzleti modellt tudsz a dolog mögé rakni, és az mennyire lesz sikeres.


Egyébként egy-egy ilyen videórögzítés, vágás, kisebb-nagyobb animációk elkészíttetése még egy külsős studióval sem olyan vészesen drága, olyan 200-250 ezer Ft lehet.

Most ha azt veszed alapul, hogy van napi 2-2,5 milliós látogatottságú oldalad, benne hirdetésekkel, van webshopod, vannak esetleg fizetős tartalmaid is mellette, vannak támogatások is... nem egy lehetetlen dolog kigazdálkodni ezt.

2022. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

#25 bizony, ilyen egyszerű. Én egy pár éve 80 ezer forintos gopro 7 black-el veszem fel, és az otthoni gépemen avidemux-al vágom a motoros videokat, mert lusta vagyok várni. Kevésbé lennél lusta, akkor havi 6000 lenne az adobe előfizetés, amivel premiere-el még efdektezhetném is.

Videovágás gépen: kijelölöd mit szeretnél kivágni, delete gomb, és ezt minden kivágandó résznél, majd mentés 🤣

Persze egy tuskó szellemi képességű fideszesnek még ez is bonyolult.

2022. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
29%
Eskü sajnálom, hogy a WIn10re már nincs Windows Movie Maker:D annál egyszerűbb videó és hangvágót elképzelni sem lehet, én konkrétan 10 évesen vágtam vele családi videókat:D
2022. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nézze meg ezt midenki :


https://www.youtube.com/watch?v=wbo80ofvNgQ


Nekem ne mondja senki, hogy a Partizán mikroadományokból tartja fenn magát, és ilyen professzionális animációs munkákat készitenek. Szökőévente jutnak hozzá a MOME-n végzett animáció készitők ilyen kaliberű feladatokhoz.

2022. dec. 17. 07:07
 35/42 A kérdező kommentje:

A profi grafika mellett még orosz forditóra is tellett nekik.



Már csak azt kellene tisztázni, miből finanszirozza ezt Gulyás Márton. Vagy hogy van bejárása a NATO-főtitkárhoz és a finn oktatási miniszterhez.

2022. dec. 17. 07:09
 36/42 anonim ***** válasza:

#34 loool! Hasonló (akkori technológiai színvonalon) animációkat csináltunk 2-en a haverommal általános 5.-ben a comenius logo animátorával 🤣


Bejárása pedig úgy van hogy normális országokban a miniszterek szolgálnak. Úgy van mint itt ahol te szolgálod a minisztert, aki a felcsúti kisgömböcöt szolgálja...

2022. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

31, a Telex irt egy cikket a finanszirozásáról és te ezt készpénznek veszed. Hagyjuk,..


36, hát persze :) Ezt bármelyik alsós rajztagozatos összerakja, tök olcsó lehet :) Ja, nem.


Hogyne, én is simán leülhetek kávézni a NATO-főtitkárral :) Ja, nem.


Az a vicces, h ti el is hiszitek, amiket ide irkáltok..

2022. dec. 17. 12:55
 38/42 anonim ***** válasza:

#37 bizony lassan már ott tartunk hogy bármelyik alsó tagozatos összerakja.

Attól hogy te egy ostoba ember vagy aki semmihez sem ért, semihez kreativitása nincs, attól még másoknak sikerül.


Lásd én úgy raktam össze, hogy kb pixelenként rajzoltam meg, és másolás-beillesztéssel, és utánradírozással mozgattam.

A mai animációs programok ennél viszont már sokkal fejlettebbek, és a korlátok is kisebbek hiszen elterjedtek a kép tömörítések.


Akkoriban amikor mi csináltunk is animációt, az teljesen tömörítetlen anyag volt, úgyhogy 30 másodpercnyi 128*128-as, 4 fps-es animáció már 60 mega volt, és akkoriban egy jobb gépben előfordult egy gigabájt tárhely összesen.


Te ülhetsz le kávézni a NATO főtitkárral, mert nem tudsz idegennyelvet, nem tudsz leszervezni egy ilyen találkozót, azt se tudod hol keresd az elérhetőségét, és alapod sincs rá hogy szóba álljon veled, nincsen több százezres nézettségű, híres csatornád.


De ott van neked a fidesz, azzal tudod simogatni a jelentéktelenség, sikertelenség, unalom miatt frusztrált kis lelkedet.

2022. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
2022. dec. 17. 16:12
 40/42 anonim ***** válasza:
91%
#39 origo, meg demokrata.hu 🤣🤣 bolsikám azt hiszed bárki is megnyitja ezeket a szenny propaganda izéket az elvtársaidon kívül?
2022. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!