Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan népszerű bullshit...

Miért olyan népszerű bullshit a politikai analfabéták körében a szakértő kormány?

Figyelt kérdés
Akinek semmilyen elképzelése nincs a politikáról az jön mindig ezzel, mintha valami univerzális csodaszer lenne.

2022. dec. 21. 22:43
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
46%

37, nekem ne kezdj el ájuldozni ismeretlenül a finn oktatáson. Hála az égnek, hogy nálunk nem olyan.


40 alatti többdpilomás értelmiségi vagyok, sok diplomás barátom dolgozik és tanult külföldön , úgyhogy elmondhatom neked, hogy ez csak egy vetités, parasztvakitás a nyugati országok részéről, hogy náluk jobb az oktatás.

2022. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
10%

#40 aha "elvtárs" tehát letornázták a 2010-es 21 ezer milliárd forintról (79114,5 millió euro) , a 2020-as 40 ezer milliárdra (105550,8 millió euro)🤣. (Azóta még meredekebben "csökken")

"A negatív növekedés és növekedés!"


Le tagadhatnád hogy fideszes vagy ennyi ésszel 🤭

2022. dec. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
10%
#41 nem parasztvakítás egyszerűen az eredmények mutatják hogy jobb. Elég csak belőled kiindulni, hogy mire jutottál 🤣 bár tényleg elég szar a magyar felsőoktatás, de mégsem hiszem hogy neked akár 1 diplomád is lenne. Igaz láttam már hajmeresztő eseteket 🤭
2022. dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
37%

Hagyd 43-as.


Olyan sötét a 41-hozzászóló, mint a fidesz.


41-es droid, az eredmények fent vannak a neten, de ahhoz tudni kellene kezelni a google-t.

2022. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
46%

Harmadik generációs értelmiségi családból származom, többdiplomás mérnök vagyok (BME) és a mérnök doktori képzést is végig csináltam.


Orvos, mérnök ismerőseim tucatja tanult is és dolgozik is Németországban, Dániában, Norvégiában, Svédországban.


Pusztán ennyi "közöm" van a témához.


Az eredmények mindig azt mutatják, amit a mainstream nyugatli liberális propaganda sugallni akar.


Ezért mnodom, hogy szerencsére az élsportban nem tudnak minket elsöpörni (és remélem, hogy a jövőben még jobbak leszünk), illetve hogy ELISMERIK a magyar oktatást a valós szinvonalán és a neki megérdemelt módon kezelik.


A finn oktatási csodából én köszönöm, nem kérek.

2022. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

A magyar sport nemzetközi eredményeit is csak azért nem tudják félre söpörni, mert a meccsek, az eredmények teljesen nyilvánosak és mindenkit kötnek a szabályok, a nemzetközi egyezmények. Ebben nem lehet csalni.


Az oktatással lehet csalni, hisz ők állitják fel a "méréseket" és az "eredményeket" a saját szájuk ize szerint, nyilván mindig azt hozzák ki, hogy a nyugati oktatás fantasztikus, a kelet-európai meg szar. Csak ez nem fedi a valóságot.


Én nem vagyok elájulva az egyébként 5milliós lakosságszámához képest pofátlanul felülreprezentált Finnországtól.

2022. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
37%

45-ös droid.


“Az eredmények mindig azt mutatják, amit a mainstream nyugatli liberális propaganda sugallni akar.”


Ne keverd az debil fidesszel, akik mindent meghamisítanak Magyarországon, amit lehet.

2022. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
10%

#45 értem, tehát régi komcsi családból származol. Ez nem meglepő, hiszen ezzel a beteg ideológiával való fertőzöttség sajnos generációkon keresztül öröklődik, a rendszerváltás után született, de komcsi családban nevelkedettekből is sok új-kádárista-orbánista, tehát fideszes lesz, nemhogy azokból akik még a rendszerváltás előtt születtek.


Mármint ezt mondanám ha bármi igaz lenne a történetedből, de ugye tudjuk hogy mese habbal 😆

2022. dec. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
50%

48, látjuk, hogy neked nyolc általánosod van. Nem szükséges minden kommenteddel tovább bizonygatni.


Tudjuk, láttál két videót és három cikket a finn oktatásról, és ezek alapján tántorithatatlanul beleszerelmesedtél. Én meg elmondtam, hogy a valóság nem ez.

2022. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
37%

48.


Ennek a sötét 45. és a 49. hozzászólónak a fejében létezik a valóság, mikor még a google-t sem tudja kezelni. 😂😂


Sötét, fidesz droid.

2022. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!