Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek rá, hogyan lopták...

Emlékeztek rá, hogyan lopták el a magánnyugdíj megtakarításokat Orbánék 2010-ben?

Figyelt kérdés
3000 milliárdos lopás után, hogy tudtak maradni?

2022. dec. 27. 21:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
64%

Én tényszerűen viselkedem. Tudom, hogy te 12 éve nem találkoztál tényekkel, csak ami a TV2-n megy, de ennek ellenére bármennyire is fáj neked, a tény az tény marad, akkor is ha te magad már képtelen vagy befogadni.


Kettőnk közül neked rosszabb, mert te élsz hazugságban, nem én :)

2022. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
25%

25


Európa második legszegényebb országában miért van ennyi diplomás, és miért van ennyi embernek személyautója és saját ingatlana?

Továbbá hogyan lett a forint a világ leggyengébb valutája, amikor az első 10-ben sincs benne gyenge valuták terén?

Ez a haldokló Nyugat is a ti hazugságotok. A Nyugat nem anyagilag haldoklik (még), hanem társadalmilag. Ezt az év 365 napján a pofátokba kell rágni, itt látszik meg az értelmi szintetek. Mondjuk ti is a Nyugatból annyit láttok csak, hogy sok pénzük van, mást nem. Jobb helyeken az ilyeneket gerinctelen haszonlesőknek hívják.

Jelzem, hogy a nyugati kormányok is korruptak...sőt, olyan ország a világon nincs, ahol ne lenne korrupció. De gondolom az ilyen tények nem férnek bele a kis álomvilágotokba.

Voltam kórházban tavasszal (sajnos), és köszi, minden ellátást rendben megkaptam. Viszont ha egy doktor vagy ápoló stílusa olyan mint a lópokróc, az nem a fidesz hibája. És ezt csak azért mondom, mert életem legrosszabb ápolóival és doktoraival Németországban találkoztam, pedig ott aztán van pénz.


"Gondolom az hogy Európában nálunk haltak meg a legtöbben a Covid járvány idején, az szintén Gyurcsány és a tüdőnlőtt Nyugat hibája. Nem apádé."


Erről azt gondolom, hogy fogalmad sincs az országot érintő népbetegségekről, és a covidnak az ezekre gyakorolt hatásáról.


A tényszerű gondolkodásról nekem te ne tarts kiselőadást. Fogalmad sincs a világról, Európáról, és az ok-okozat összefüggéseiről. Ugyan azt a majom dumát hajtogatod, amit 2010 óta a szátokba rágnak a 444 minőségű blogportálokon: itt véres diktatúra van, ezrével halunk éhen naponta, hú de sz*r nekünk.

De gondolom az neme esik le neked, hogy elhízva, orosz energiából szidják egyesek Orbánt, mégsem jön értük az annyira vágyott fekete autó...

Komplett őrültek vagytok.

2022. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
64%

32


Csak azért erre reagálok, mert ez bőven bizonyítja, hogy mekkora agymosott gyökér vagy.


[link]


[link]


[link]


[link]



Kiscsillag, ne 2008-as cikket csekkolj Google-on, mert fals infót fogsz kapni.


Azt tudom ajánlani, hogy tájékozódj hiteles forrásokból, mert sajnos propagandán nevelkedtél. Neked arról nincs fogalmad, hogy mi van a saját hazádban, így elég vicces, hogy Nyugat-Európáról bármilyen módon is megnyilvánulsz.


Erre is reagálhatsz, csak saját magadat járatod le.:)

2022. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
14%

33


Te tényleg agymosott vagy.

A forint júliusi adatait adod elő decemberiként. Te tényleg ennyire nem olvasod el a cikkeket? De, hogy még azt sem amiket idelinkeksz, hát az már mindennek a legalja.

És ráadásul még egy 24.hu, ami a propaganda oldalak alfája és omegája.

Nagyon rátok fér, hogy be legyetek zárva egy könyvtárba, legalább egy évre. Iszonyatosan buták vagytok.

2022. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
56%

34


Tekintve, hogy azt írtad, hogy a forint nincs a 10 leggyengébb valutája között, várom a linket, ami ezt bizonyítja.


Tudom hogy nem tudsz ilyet, mert a Google-on egy 2008-as cikket találtál, ami között nincs a forint (nem is ez a tolvaj banda volt akkoriban).


A 24.hu-n kívül még 3 másikat is linkeltem, szóval itt pusztán csak arról van szó, hogy képtelenek vagytok a tényeket elfogadni. Soha nem hallottátok ezt, mert ezt nem adja a helyi agymosoda.


Igen, 2022-ben egy 2022-es adatot szolgáltattam, ide juttatta a szeretett kormányod a magyar forintot. A VILÁG leggyengébb valutájává tette 2022-ben a forintot.


És látod? Ez a legeslegjobb példa arra, hogy 1000+1 tényt felsorolhat az ember bizonyítékkal, alátámasztással, de hasztalan, mert teljesen át van mosva az agyatok :) Rajtatok csak nevetni lehet=)

2022. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
67%

35


[link]


Ezt a cikket találtam tegnap is. Nem tudom, hogy honnan szedted a 2008-as blődségedet. Ebben feketén-fehéren le van írva, hogy nem a forint a világ legrosszabbja, mint amit te is állítasz. És mint írtam...a júliusi adatok a devizával kapcsolatban szerinted aktuálisak decemberben? Ugyan az az árfolyam még most is? Agymosoda...

És akkor egy ilyen dumál tényekről.

2022. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
56%

Feltételezem valami gyári munkás vagy, így az hogy mi a különbség a deviza és a valuta között azt kár magyarázni, mert úgysem értenéd. Én egyébként valutáról írtam, ez a böszmeség amit idelinkeltél pedig devizáról szól. Csak jelzem (mert nektek agymosottaknak kell) hogy a deviza és a valuta nem ugyanazt jelenti.


Az megvan, hogy ez a cikk a dollár helyzetét hivatott bemutatni világviszonylatban többnyire afrikai devizákkal szemben? Te komolyan ilyen böszme vagy? :D


"de nem az európai kontinens fizetőeszközei teljesítettek a leggyengébben a zöldhasúval szemben, az energiaválság ellenére sem."


Ez a cikk a dollár erősödése okozott devizakilengéseket hivatott bemutatni, semmi köze sem a forinthoz sem pedig ahhoz, hogy melyik a világ leggyengébb valutája.


Tehát akkor ezt sem sikerült megugranod :) De várom a további nagyon okos linkeléseid, mert irtó jól szórakozom rajtad =)

2022. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
14%

37


Te mondtad, hogy a forint a világ legrosszabbja. Erről te is csak a dollár helyzetéhez méricskélő cikket küldtél. Ráadásnak nyár középit. Most december van. Hogy állunk?

2022. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
56%

38


Én tényszerű cikket közöltem, ráadásul 4-et is, hogy 2022-ben (csak szólok, a FIDESZ kormányzása alatt) elérték, hogy a világ leggyengébb valutája a forint lett.


Erre te annyit tudtál csak írni, hogy júliusi a cikk most meg december van.


Na, ebből látszik, hogy bármilyen érvet és tényt felhozhat az ember, ti egyszerűen vakok vagytok. SOHA ennyi milliárdot nem kapott még 1 kormány sem mint a mostani, és SOHA nem volt még 1x sem a világ leggyengébb valutája a forint. Ti ezt is elértétek 2022-ben.


Hiába vergődsz, meg puffoghatsz itt hogy júliusi a cikk, a tényeken nem változtat. És annyira ki van mosva az agyad, hogy ha a szemedet lopnák ki, te még ahhoz is tapsolnál.


Már lassan az 5. oldalon keresztül bizonyítod, hogy mennyire teljesen át van mosva az agyad. Leginkább csak a környezeted sajnálom, nyilván ők is szégyellnek.


Na de mind1 is, mi itt mindenesetre jót röhögtünk rajtad, szóval köszi a szórakoztatást =) Hamar kapcsold be a TV2-t, hátha mesélnek neked arról hogy hullik szét a Nyugat de szerencsére itt még kánaán van. Aztán vigyázz, nehogy szeptemberi híreket osszon meg veled az agymosoda. Mert látom azt nem szereted, mikor egy hír 4 hónapos, mint a valutahír.


De gondolom habzó szájjal magyaráztál 2006-ról 2022-ben választások előtt :D


Parádé

2022. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
24%

39


Azért írtam, hogy most december van, mert az érték nem állandó. Folyamatosan változik. Marhára nem vagyok közgazdász, de ez olyan alap dolog, mint az, hogy merre van Finnország. De akkor magyarázd el, hogy decemberben mihez kezdjek azzal, hogy a forint hogy is állt júliusban? Utánaolvastam, hogy mi volt az oka a mélyrepülésnek, és egyáltalán nem csak annyi, mint amit te is hangoztatsz, hogy "...mert Orbán.".

Olvastál olyan cikket ami az okait elemzi?

2006-ról pedig sosem szoktam beszélni. Nem tetszett az akkori eredmény, de kibírtam a rendőrterrort és a megszorításokat is mindkétszer.

2022. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!