Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországra egyre jobban...

Magyarországra egyre jobban begyűrűzik a gazdasági válság: a Fidesz kormány azonban stabil, sőt enyhén erősödik is ha az időköziket nézzük. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert nincs ellenzék és a fidesz megveszi a nyugdíjasokat úgyis.
2022. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fideszes propaganda, riogatás ugyanaz, mint választás előtt. Az ellenzék ugyanakkora töketlen bagázs, mint választások előtt. Miért változna bàrmi is?
2022. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezért csinálták közpénzből a többszáz médiából álló propagandagépezetet. Az egész nap ordítja, hogy mindenki más a hibás, csak a kormány nem, az egyszerű emberek meg elhiszik.
2022. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

A nép nagy része egyszerű emberekből áll, akik nem tájékozódnak aktívan, nem olvasnak különböző hírforrásokat. Hozzájuk kormánykritika kevésbé jut el, viszont a fideszpropaganda ordítása igen.


Orbán erre alapozza a hatalmát, az egyszerű, tájékozatlan, könnyen megvezethető emberekre.

2022. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Mert a nép nagy része bölcs, akik tudják, hogy a külföldről begyűrűző problémákért nem a Fidesz felelős. Attól, hogy háború van, az ellenzék cseppet sem lesz kormányzóképesebb vagy szimpatikusabb.
2022. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Kit érdekel ez az időközi bohóckodás?

Én azt se tudtam, hogy van, amig nem olvastam a hírt, hogy a Fidesz hatalmas fölénnyel nyert nálunk.

Egy olyan kerületben, ami szerintem az életben nem volt Fideszes 😀


Szavazni 4 évente kell, nem ilyenekkel bohóckodni.

2022. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már gondolom, nem ez a véleményed.
febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!