Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki megbánta, hogy nem töltötte ki négy darab "nem"-mel a gyermekvédelmi népszavazást?

Figyelt kérdés

"LMBTQI-képzést indít tanároknak a Labrisz Leszbikus Egyesület


A képzés elvégzése után a résztvevők „be tudnak építeni szexuális és nemi kisebbségeket érintő tartalmat az óráikba”."


[link]


Úgy látszik, ezek nem akarják megérteni, hogy nem kérünk belőlük.


2022. dec. 31. 07:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
69%

"Úgy látszik, ezek nem akarják megérteni, hogy nem kérünk belőlük."

Ha így van, akkor nyilván senki nem fog jelentkezni a tanfolyamukra, nem? Akkor meg minek aggódni? Dőlj hátra és élvezd az LMBTQ-mentes iskolákat anélkül, hogy provokatív kérdéseket írkálsz a gyakorira.

Ha meg nem így van, és van igény a képzésre, akkor nyilvánvalóan hazugságot állítasz, ez esetben neked is érdemes lenne elgondolkozni a témán a gyűlölködés helyett.

2022. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
27%
Az LMBTQ propaganda terjesztése tilos ezt az egyesületnél is tudják ha jól értem ők ezen a képzésen mégis arra próbálják rábírni a tanárokat,hogy ne tartsák be a gyermekvédelmi törvényt.Itt lenne az ideje,hogy felülvizsgálják jogszerű-e az egyesület működése,amennyiben nem az akkor sajnos a bíróságnak kellene feloszlatnia az egyesületet.
2022. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
62%

"Az LMBTQ propaganda terjesztése tilos "


Ez a mondat két szenpontból is hülyeség.


1: lmbtq propaganda nem létezik, ez csak a jobboldali sajtó szövege. Érdekes módon engem, a gonosz liberális sajtó olvasóját egyetlen helyen ér el ez a propaganda: a gyakorikérdések konzervatív olvasói tolják a képembe. Szóval igazából énrám ti erőltetitek.


2: nem tilos, hanem arról van szó, hogy homoszexualitást népszerűsítő tartalom csak 18+-os besorolást kaphat. A képzést tanároknak indították, akik lássuk be, elmúltak 18 évesek, semmilyen kihágás nem történik.

2022. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
27%

2: nem tilos, hanem arról van szó, hogy homoszexualitást népszerűsítő tartalom csak 18+-os besorolást kaphat. A képzést tanároknak indították, akik lássuk be, elmúltak 18 évesek, semmilyen kihágás nem történik.


A képzést azért tartják,hogy a tanárok a diákokat oktassák LMBTQ-ra.Ez pedig a törvény megszegése lesz.Nem kell terelni,hülyének nézni a másikat pedig teljesen felesleges.

2022. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
63%

Nem nézlek hülyének, és nem terelek. Egyszerűen valótlan, amit mondasz. A törvénysértés az lenne, ha a tanár egy gimis osztályban azt mondaná, hogy legyetek b.zik, mert b.zinak lenni jó. Ez bizony a homoszexualitás népszerűsítése fiatalkorúak körében.


Amennyiben én egy felnőtt tanárnak tartok oktatást arról, hogy hogyan kommunikáljon a gyerekekkel, hogy az esetlegesen jelen lévő homoszexuálisok is biztonságban érezzék magukat, abban én nem látok semmilyen kivetnivalót.

2022. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
65%
Amikor én voltam gimis, 2004 önmagában tabu volt a homosexualitás, simán kiközösitettek, ha kiderűlt, mégis bisex lettem és mégis van egy csomó meleg korombéli. Annyira nonszensz ez egész.
2022. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
32%

Amennyiben én egy felnőtt tanárnak tartok oktatást arról, hogy hogyan kommunikáljon a gyerekekkel, hogy az esetlegesen jelen lévő homoszexuálisok is biztonságban érezzék magukat, abban én nem látok semmilyen kivetnivalót.


Nagyon nem erről van itt szó.A céljuk,hogy elbizonytalanítsák a fiatalokat a heteroszexualitástól.Ráadásul a Soros hálózat aktivistáit az EU is támogatja.

2022. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
23%
37-e attól senki sem fogja elkezdeni komálni a p*ncit, vagy a brét mert azt mondod neki, hogy márpedig meleg leszel. Ti a biológiával mentek szembe!
2022. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
20%

37-e attól senki sem fogja elkezdeni komálni a p*ncit, vagy a brét mert azt mondod neki, hogy márpedig meleg leszel. Ti a biológiával mentek szembe!


Nem tudom mit mond a biológia de a pszichológia szerint befolyásolja a gyerek fejlődését minden külső hatás.

Érdekes egyébként volt itt régebben egy b.zigyerek aki fiatalon csupa homoszexualitással foglalkozó filmet nézett,homoszexuális énekeseket hallgatott és így tovább.Ő privátban azt kérdezgette vajon ezektől lett-e homokos?Erre nem lehet mást mondani aki homokozóba megy az bizony homokos lesz!

2022. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
79%

".A céljuk,hogy elbizonytalanítsák a fiatalokat a heteroszexualitástól.Ráadásul a Soros hálózat aktivistáit az EU is támogatja."


Amikor ekkora f.szságot leírsz, azt te tényleg el is hiszed? Úgy őszintén, mi a f.szért lenne bárkinek célja elbizonytalanítani a fiatalokat?


"privátban azt kérdezgette vajon ezektől lett-e homokos?"


Gondoltál-e arra, hogy ez a srác vajon miért nézett állandóan meleg tartalmat? Én is megtehettem volna, de minden taszított, ami a meleg kulturához tartozik, őt meg vonzotta. Szerintem ez nem bonyolult.


"Erre nem lehet mást mondani aki homokozóba megy az bizony homokos lesz!"


Kíváncsi lennék, hogy akkor neked milyen játszótér jutott, hogy képes vagy ilyen kreténséget elhinni, hogy egy titkos hálózat szánt szándékkal b.zit akar nevelni a gyerekekből. Tényleg nem teszel fel magadnak egyetlen kérdést sem, amikor ilyan retardáltságot hallasz?

2022. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!