Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki megbánta, hogy nem töltötte ki négy darab "nem"-mel a gyermekvédelmi népszavazást?

Figyelt kérdés

"LMBTQI-képzést indít tanároknak a Labrisz Leszbikus Egyesület


A képzés elvégzése után a résztvevők „be tudnak építeni szexuális és nemi kisebbségeket érintő tartalmat az óráikba”."


[link]


Úgy látszik, ezek nem akarják megérteni, hogy nem kérünk belőlük.


2022. dec. 31. 07:35
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
44%

Kíváncsi lennék, hogy akkor neked milyen játszótér jutott, hogy képes vagy ilyen kreténséget elhinni, hogy egy titkos hálózat szánt szándékkal b.zit akar nevelni a gyerekekből. Tényleg nem teszel fel magadnak egyetlen kérdést sem, amikor ilyan retardáltságot hallasz?


Kezd a libsi kifogyni az érvekből és elkezd személyeskedni holmi játszóterekről hadovál :D

Soros alapítványa lelkes támogatója a Labrisznak,még csak titkos hálózat sem kell neki...

2022. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Azért azon érdemes elgondolkodni, hogy vajon honnan van ennyi pénz ilyen szervezetekre, amik a homoszexualitást népszerűsítik. Ez valakinek érdeke, különben nem költhet rá milliárdokat.
2022. dec. 31. 13:52
 43/54 anonim ***** válasza:
91%

"holmi játszóterekről hadovál :D"


A játszóteret a homokozós metaforád folytatásának szántam, nem személyeskedésnek, bocs, ha sértő volt. Egyszerűen csak nem fér a fejembe, hogy lehet azt komolyan elhinni, hogy vannak emberek, akiknek feltett céljuk a fiatalok elbizonytalanítása. Ez olyan, mint valami disney film, ahol a főgonosz egyszerűen gonoszságból táplálkozik.


"Soros alapítványa lelkes támogatója a Labrisznak"


Én nem ezzel vitatkoztam, hanem azzal, hogy a labrisz célja a fiatalok elbizonytalanítása lenne. Azt meg külön nem értem, miért fontos, hogy Soros támogatja.

2022. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
91%

"Ez valakinek érdeke, különben nem költhet rá milliárdokat"


Honnam veszed, hogy bárki milliárdokat költ rá?

2022. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

#43: "Egyszerűen csak nem fér a fejembe, hogy lehet azt komolyan elhinni, hogy vannak emberek, akiknek feltett céljuk a fiatalok elbizonytalanítása."


Akkor mért ölnek hatalmas pénzeket ezekbe a szervezetekbe?

2022. dec. 31. 14:06
 46/54 anonim ***** válasza:
33%
Visszakérdezek: a fiatalok elbizonytalanításába miért ölne valaki pénzt?
2022. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
#46: Hát, ez az. Miért érdekel valakinek, hogy minél több homoszexuális legyen. Ezen el kéne gondolkodni.
2022. dec. 31. 14:11
 48/54 anonim ***** válasza:
79%
Akkor gondolkodj el rajta: miért lenne?
2022. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
83%

Én gondolkodok, gondolkodok, de semmi sem jut az eszembe....


lehet nem kellett volna ennyit innom éjfél előtt.

2022. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
20%

A hatvanas évek végén amerikai szenátorok elkezdtek aggódni a világszerte

tapasztalható népességrobbanás miatt,ezért volt szükség az LMBTQ mozgalomra,hogy visszafogják a népesség növekedését.A gond csak az,hogy ahol nagyon gyors a szaporodási ráta oda pont nem engedik be a a mozgalmat.Például Afrika vagy Ázsia az arab világról már nem is beszélve.

2022. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!