Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bödőcs Tibor miért lett...

Bödőcs Tibor miért lett ennyire szánalmasan erőltetett?

Figyelt kérdés

Megnéztem a legutóbbi Lölős videóját. Ugyanaz az andikázás a koreo, ami szerintem már unalmas.

Az elején még vicces volt.

Nagyon átment ellenzékibe.



2023. jan. 1. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A Bagi Nacsától még mindig fényévekkel jobb :D
2023. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezek a humoristák inkább idegesítőek. Mindig az alkohol, az altesti humor meg a politika. Kb. ennyi.

Nacsa pedig fideszes talpnyaló lett.

2023. jan. 1. 01:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég fárasztó lehet akár több órán át viccesnek látszani és ezt erőltetni, lehet ezért idegesítő a műfaj számomra.
2023. jan. 1. 01:46
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mivel vicces, majd ha nem lehet kiparodizálni az ostoba gázszerelőt mert sitten van akkor lesz erőltetett. Addig meg a legjobb az országba.

Mondj jobbat ha sikerül.

2023. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Igazad van. Egy büdös bunkó. Nem is hallgatok ilyet.


Helyette ott a Hofi Géza. Ezerszer vissza hallgatva is zseniálisanb sokkal mint az a libsi Bödőcs majom.

2023. jan. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Én utálom ezeket a trógerklubos senkiket. Nem azért, mert a NER-t kritizálják, hanem mert szarul csinálják. Nem viccesek, erőltetettek. Ezen kívül meg tipikusan a berúgós poénokat tudják csak előadni, amiket bármelyik proli fiatal képes. A régi humort szeretem én is, amiben Hofi volt a király. Ő is gúnyolta Orbánékat, de szerintem ő a mai ballib EU-s agyhalálról is elmondaná a véleményét, mert látná benne a Szovjetunió visszásságainak újjáéledését. Mindenesetre a régi humoristáknak még volt egyéniségük, lelkük. Ezek az újak meg olyanok, mint a mai világ, amiben élünk. Ilyen "teszkógazdaságosak".
2023. jan. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A zemberek sztárolják eztetet is.
2023. jan. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem láttam, de miattad megnézem. :))


Amúgy mivel a Fidesz szétlopta és szétverte az országot, nem nehéz gyűlölni őket!

2023. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lett erőltetett, csak erősen túltolta a politikát meg a piázós részt.


De mondjuk ő ilyen. Én ezért szeretem jobban pl. az intelligensebb humorú Kőhalmit.


Viszont Bödőcs gyerekblokkos részén baromi jókat nevettem, mivel mind igaz és bizony minden így történik, megnyugtató, hogy náluk is! :D

Szerintem ezt a vonalat kellene inkább erősítenie és nem a politikusokat meg az alkoholt reklámoznia, mert abból már elég volt!!

2023. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre, ugye, nem gondoltunk a nagy gengszterváltáskor, hogy felhígul minden, és nem lesz értékes, igényes művészet, humor és lényegében semmi.

Mégiscsak jobb volt hajdanán.

márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!