Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidéki bejárós végzős...

A vidéki bejárós végzős gimiseket arra kényszerítik hogy másfél hétre visszaköltözzenek a kollégiumba? Nem erőltetett ez egy kicsit-olyan csakazértis-ízű dolog?

Figyelt kérdés

Aki 200 km -re lakik a gimitől az nem tud bejárni, mehet koliba. Ahogy eddig is ott lakott amíg volt jelenléti.

csak azért az csöppet röhej hogy költözzön be ápr 19-én majd aztán ápr 29-én másfél hét múlva meg költözzön ki immáron végleg...

De hát lesz más megoldás? (Mondjuk igen, lesz más megoldás-háziorvos kiír és kész...)


2021. ápr. 3. 09:44
 1/5 anonim válasza:

"csak azért az csöppet röhej hogy költözzön be ápr 19-én majd aztán ápr 29-én másfél hét múlva meg költözzön ki immáron végleg..."


Ha órára nem tudsz bejárni, akkor érettségi héten se fogsz tudni bejárni az írásbelikre vagyis nem költözöl ki.

2021. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

De nagy problémák...

Mit tudtok ezen ennyit hisztizni?

Amúgy is kényszerített valaki, hogy 200km-re válassz gimit?

2021. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

", akkor érettségi héten se fogsz tudni bejárni az írásbelikre "


az kemény 4 nap.... akkor nem ápr végén költözik ki hanem rá egy 1 héttel na bumm....

főleg hogy 1 emelt már mindenkitől elvárt a felsőoktatás miatt és azt úgyse a saját iskolában írja...

2021. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Olyan szánalmas, amikor saját magával társalog az alapítványi sulis trollunk.
2021. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyénileg lesz megoldás, az igazolt vagy igazolatlan hiányzás. Általános nem lesz.

Vagy pedig érettségi végéig marad a kollégiumban, amire rámegy május, és a június egy része.

2021. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!