Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne esély legyőzni a Fideszt...

Lenne esély legyőzni a Fideszt egy olyan országgyűlési választáson, ahol Gyurcsány semmilyen formában nem indul?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 10:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
34%

Gyurcsány egyszer kapott egy lehetőséget. Elcseszte. Kér egy másodikat ? Túl kockázatos.

Én bármire hajlandó vagyok csak a DK ne kerüljön kormányzati pozícióba.

2023. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 DK-s ***** válasza:
62%

#21-nek:


Akkor örülj hogy minden rendben van kis hazánkban, a gazdaság dübörög, és tedd az X-et a fideszre.


De legalábbis rinyálni ne merészelj. Ne legyél kifordulós kutya, éltesd Orbánt.

2023. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
34%

#22

Ha orbánnal szemben csak gyurcsányt tudjátok felajánlani mint alternatívát akkor azt kell mondanom hogy maradjon orbán.

Az egyik szar a másik pedig híg bálnafos. A szar mégis masszívabb állagú.

2023. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

22.


Nem szavazok a Fideszre, ahogy eddig sem. De a DK-ra sem. Persze a szemedben ez rögtön Fidesz-szavazatot ér, ami elég érdekes.


Ha az összefogás megtisztul minden régi zsiványtól (Fletó, Fletóné, Hiller stb.), illetve a kellemetlen, magyarokat és a vidékieket vidáman sértegető ószövetségei arcoktól, mint Niedermüller (na ő az, akit elsőnek kellene reptetni), Karácsony vagy Fekete-Győr, akkor majd szavazok rájuk.


A vicces az, hogy sok témában amúgy az összefogással értenék egyet, de ilyen vállalhatatlan politikusokkal hiteltelen minden, amit mondanak.

2023. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Az sem véletlen, hogy a nagyjából normális embereket Fletóék elüldözik a baloldalról. Bajnai, MZP, Botka vagy épp Schiffer teljesen vállalhatóak lennének - Fletóék nélkül.
2023. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

#24

Ha kirúgnák a vezető ideológusaikat akkor az ellenzék elveszítené a jelenlegi arculatát, a politikai szellemiségét és a végén még egy olyan csapat állna össze amelyik veszélyes lehet orbánékra.

2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
34%

Schiffer az egyik legnormálisabb politikus volt, ki is szállt ebből a moslékból.

Bajnainak és Botkának börtönben lenne a helye MZP meg szimplán egy csóró polgármester.

2023. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
34%

27.


Én is Schiffert tartom annak. Egy időben összeírtam a normálisabb politikusokat - pártoktól függetlenül - na azt a csapatot úgy egyben szívesen látnám az élen. A gond, hogy ilyen nem lesz.

2023. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 DK-s ***** válasza:
62%

#24-nek:


Ha sem a fideszre, sem a DK-ra nem szavazol, akkor a fidesznek kedvezel.


Ez matek, de már korábban levezettem.

2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

#13 "Valahogy tudatosítani kellene az emberekben, hogy vagy összefogás, vagy fidesz."

Az emberek felfogták.

Pont emiatt lett sokkal kevesebb szavazója az összefogásnak, mint előtte külön-külön a pártjainak és több aki a fideszre szavazott, mert az emberek értették és NEM KÉRNEK BELŐLETEK!

TE mikor fogod fel végre?

2023. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!