Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne esély legyőzni a Fideszt...

Lenne esély legyőzni a Fideszt egy olyan országgyűlési választáson, ahol Gyurcsány semmilyen formában nem indul?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 10:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
34%

#30

Ez jó volt.

2023. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Látod hogy az emberek most is csípőből lesöpörnek az asztalról kb. 8 pártot, hogy hát nem jó a programjuk (ami egy nevetséges baromság, kurvára senki nem olvas programokat nem az alapján szavaznak.) Szóval amíg úgy állnka hozzá az emberek, hogy van a Fidesz, minden más meg nem jó (noha nem tudja miért, az idióta propagandán kívül, hogy dollárbaloldal, meg lmbtq, meg háború) akkor nem lesz változás.
2023. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam tájékozódni a választás előtt.

Két kérdésre kerestem a választ az összefogás programjában mert nekem ezek voltak a legfontosabb témák.

Mennnyi áfá-t és mennyi szja-t fogok fizetni ha ők győznek.

Engem nem érdekel a magyarázkodás, számokat szerettem volna hallani mert ezekre a kérdésekre egyértelmű számokkal lehetett volna válaszolni.

De csak a maszatolás ment. Az áfa kérdést kerülték a kampány alatt, tehát nem akartak csökkenteni.

Az szja-nál először emeléssel kampányoltak de gyorsan rájöttek hogy ebből bukta lesz. A többkulcsos szja mögül nem akartak kifarolni ezért jött az ötlet hogy akkor legyen többkulcsos de alacsonyabb kulcsokkal. Innentől kezdve vált hiteltelenné a szememben az egész műsor.

Főleg azok után hogy gyurcsány alatt a szaros gatyát is lehúzták rólam szja vonatkozásában.

2023. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

29.


Egyedül a te logikád ez, normális emberektől még nem hallottam ilyet. Te nem csinálsz mást, mint ezzel a gagyi manipulatív szövegeddel kíséreled meg elérni, hogy aki nem Fideszes az rögtön DK-s legyen. Gyenge-gyenge próbálkozás. Főleg, hogy a kettő között olyan nagy különbségek nincsenek, csak az egyik nemzeti, a másik globalista maszlaggal van leöntve. A szar attól még szar marad mindkét esetben.

2023. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

#33 Itt is számtalanszor bedobták, hogy bezzeg az ellenzéknek van programja, a fidesznek meg semmi.

de olyan hablaty volt ez az ellenzéki "program" hogy abból semmit nem lehetett konkrétan megtudni - csak annyit, hogy terelnek.

Amikor egy-egy politikus konkrét kijelentését kértük számon akkor meg pont azzal védekeztek, hogy de hát az az ő véleménye csak, nem ez az ellenzék közös programja, hiszen az X meg Y is pont az ellenkezőjét mondta. Ez volt az általad említett adókérdésekben is. Az egyik kiállt hogy nem jó az egykulcsos adó, a másik meg letagadta, dehogy is akarnák eltörölni. Megjelent a kampányuk, hogy "fizessenek a gazdagok" de amikor konkrétan kérdezték kik is azok a "gazdagok" ott már egyik ezt, másik azt mondta. Vagy az adókedvezményekkel. Tudjuk, hogy 2002-ben az első lépésük között volt a családi adókedvezmény megkurtítása, de most egyik se merte sem azt mondani, hogy megint megteszik, sem azt, hogy marad ahogy van. Miközben általánosságban szidták és rossznak mondták ki az összes családtámogatást egyik alkalommal, majd jött a szöveg, hogy dehogy is törölnének el bármit.

2023. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

35.


Nekem még megvan a '18-as DK programfüzetem, ahol Feri azt ígérte, hogy 24 óra alatt elvégez mindent, amit ígér.


Vicces, hogy 1 órát ad a teljes alaptörvény átírására, meg ilyenek. :D

2023. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
#36 Ha azt vesszük, hogy konkrétumot nem ígért csak ment a sok szabvány szöveg a jogállamiságtól, a legyen mindenki boldog meg élhető ország szólamokig, akkor végül is ezt 24 óra alatt is lehet teljesíteni. :)
2023. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
62%
Ameddig az ellenzék valamelyik pártja nem érez rá a nem túl iskolázott többségi magyar néplélekre (homofób,rasszista,nem akar háborút a nyakába,egy Kádár féle vezetőre való igény,aki egyszerű jelmondatokban tudja közölni a mondandóját,aki "védelmező",stb...),addig esélye nincs nyerni egyiknek se.
2023. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#38 Hiszen ezt csináltátok ebben a 2022-es kampányban is.

MZP is megmondta, ők a kommunistától a fasisztákig mindenkit külön-külön képviselnek.

Az egész kampány erről szólt nálatok, hogy minden fideszes ostoba, "trágyával etetett gomba", hogy vannak a "fehér, heteró, képződmények", a "patkányok". Nekiálltatok b*zizni Kocsis Mátét, cigányozni Orbánt, zsideszezni, ezzel magatokhoz édesgetni mindenkit aki vevő rá.

Ez már lejárt lemez, már ezzel is megpróbálkoztatok, szerencsére az ország nem kért belőletek most sem.

2023. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
62%

#39 egy kicsit félreértedded a hovatartozásomat.

Nem állok egyik oldalon se.Ez egy semleges szemszögből látott hozzászólás volt.

De kapjatok egymástól agyfaszt,hátha egyszer valami értelmesebb 3. altermnatíva megjelenik a pártok piacán.

2023. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!