Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egyáltalán értelme a...

Van egyáltalán értelme a politikai vitáknak, ha mindkét oldal a másik legszélsőségesebb részei alapján ítéli meg azok egészét?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de az sem igaz, hogy minden párt egyformán rossz. Egyszerűen nem úgy működik a világ, hogy mindenki egyformán korrupt, egyformán szélsőséges, egyformán hazug. Ezzel csak a lusta emberek áltatják amgukat, akik nem akarnak a politikával foglalkozni.
2023. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Elsősorban nem pártpolitikára gondoltam, inkább a pártoktól független és országokon átívelő ideológiákra.
2023. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Nincs.

Én nem is komolyan vitatkozni járok ide, csak röhögni meg trollkodni :D

2023. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy vannao dolgok, amikkel nem lehet vitatkozni. Mondjuk ha jönne egy párt ami kitalálná hogy legyen legális a nemi erōszakkal azzal én nem vitatkoznék órákon át, hanem elküldeném őket a rákba. Kell hogy legyenek minimumok amiknek egy párt politikája meg kell hogy feleljen.
2023. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Igen, mert engem baloldaliként márt a mérsékeltebb konzervatívok is felháborítanak
2023. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!