Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád e, hogy a régi...

Támogatnád e, hogy a régi arisztokrata családok vegyék át a vezetést újra, a mai pártok helyett?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
nem mert nekik még szakmai tudásuk sincs és úgyanúgy lopnának
2010. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Azok még idiótábbak.
2010. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Aztán miért kellene megszűntetni a demokráciát? Miért volnának ők alkalmasabbak? A két világháborúba is ezek a családok vitték be az országot!Aki felfogta mit csináltak az öngyilkos lett a többiek fel se fogták.
2010. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

En a "nem szavazok" lehetoseget tamogatom.

Nincs az az oltonyos naplopo legyen az barmelyik part tagja aki megerdemli a szavazatomat.

Mellesleg a kerdesed eleg vadromantikus....kepzeld egyik dilettans zsebdegeszelos kezebol atadod a hatalmat egy dzsentri (vagy tobb) kezebe...wow. Rettent a gondolat!

2010. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Én nemesi származású vagyok, és ultrajobboldali. Nem ilyen lecsúszott elzsidósodott dzsentrik voltak az őseim... Aztán a kapitalizmus majd a kommunizmus kisemmizte a családom. Én támogatnám, hogy arisztokraták vezessék az országot, de nem ilyen szabadkőműves-forradalmár Kossuth-félék, hanem nemes és művelt, tradíciókat tisztelő ultradextrokonzervatív igazi nemesek. A demokrácia pedig még a kommunizmusnál is rosszabb, mert itt Trójai falóként lesz elérve a vírus bevitele egy országba. A nyílt és erőszakos kommunizmus még kiváltott egyfajta ellenreakciót a nemzetből.
2010. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Talán, bár attól tartanék, hogy akkor meg vármegyék keletkeznének, és a végén úgy járnánk mint a gyalog galoppban!
2010. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 15:47

Tulajdon képen erről szerettem volna beszélni egy hozzáértővel, mert hogy én is.

Akiktől nem vettek el semmit, csak osztoztak abban ami nem az övék, az nekem itt ne meséljen az élet nagy dolgairól!

2010. okt. 2. 17:39
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Kikre gondolsz régi arisztokraták alatt? Pl a Habsburgok? :D Valószínűleg egyébként rossz 5let.


Egy arisztokráciára épülő állam csak akkor lehetne jó, ha én magam választanám ki az arisztokratákat. Viszont sose lesz ekkora hatalmam :(


Egyébként meg azok választanák ki őket, akik a leghangosabban ugatnak, meg legjobban hazudnak.


Ráadásul, 1-2 generáción belül az arisztokratákat behálóznák az "üzletemberek", és kezdődne az egész előlről.

2010. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem igazán a Habsburgokra gondoltam. Az én családom I és II. Rákóczi György és Ferenc mellett harcolt. Anyai ágamon az elsőtől kaptuk a nemesi címünket. Még apai ágon 600 éve erdélyi a család.

Tudod akik azt gondolják, hogy majd ők mis lopnak azok nagy tévedésben vannak. Kb kilóra megvenné még most is a mai arisztokrácia (leszármazottai) az országot, persze akik elmentek.

Egy komoly üzleti független belső kör tudná ezt az országot mozgatni, és még csak jelenteni sem kéne senkinek!

2010. okt. 2. 18:13
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

"de nem ilyen szabadkőműves-forradalmár Kossuth-félék,"

te ugye hazaáruló vagy? o.O

Nem támogatnám, mert nem érdemlik meg! születési alapon senkinek ne járjanak kiváltságok! kb. mindig a nemesek miatt b@sztunk rá mindenhol, minden csatában! Mindig lefeküdtek az ellenségnek ha az érdekük úgy kívánta! Ha valaki tud ellenpéldát mondjon!

NEM NEM SOHA!

2010. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!