Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád-e azt a pártot?

Támogatnád-e azt a pártot?

Figyelt kérdés
Mely zászlajára tűzi a nemzeti érdekérvényesítést, a polgári szabadságjogokat, a valódi társadalmi párbeszédet, a részvételi demokráciát?
2011. aug. 13. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, nemzeti konszenzus, és azonnali statáriális kivégzés esetén.
2011. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ennek örülök :)
2011. aug. 13. 14:20
 3/18 A kérdező kommentje:

a moderátor kicenzúrázta a kérdésemet


Tehát

a felsoroltak között ott szerepel Kirájhekker kivégzése is.

ez is fontos eleme a programnak.

2011. aug. 13. 14:21
 4/18 Tetszik a ***** válasza:

Hát nem a kérdésben kéne provokálni az embereket, csak pontozd le, ha nagyon negatívba van, úgyis kitiltják.

Amúgy az még nem jelent semmit, hogy ezeket a zászlajára tűzi. Ugyanezeket a pontokat el lehetne várni más pártoktól is. Nekem az ugrana be először, hogy van, aki gondol a nemzetiségre (nagyon jobbik szaga van), úgyhogy egy plusz pont számomra. Mondjuk ha levázolnád az egész párt rendszerét, akkor megtudnám mondani, hogy támogatom-e vagy sem.

2011. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Amíg a jObbikban ilyen emberek vannak, mint Zagyva, addig kösz ,de nem

Ugyanolyan köpönyegforgató ő is:

[link]


Persze, ha szorul a hurok, akkor már jól jön az a mentlemi jog:

[link]


Egyre szomorúbb azt nézni, hogy ezek az emberek bohócként viselkednek és a parlamentben ülnek. (ez minden pártra igaz)

2011. aug. 13. 14:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az a baj, hogy szinte az összes párt ezekkel a jelszavakkal kampányol - amíg kormányra nem kerl.
2011. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tetszik a ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Én is így értettem, ahogy az előttem szóló, így kampányol, ahogy te azt leírtad, mással kéne az embereket meggyőzni. És az index amúgy se megbízható forrás. Sajnálom.

2011. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Az origo meg a zsindex egy nagy sz@r.

Olvasd inkább ezt: [link]

2011. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
A kurucinfót csak az iskolázatlan csürhe olvassa.
2011. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Aki iskolázatlan, az az internetet sem tudja kellően használni és a szövegértése sem a legjobb, tehát a kuruc.info-t sem olvassa. Emellett pedig rengeteg diplomás is olvassa, rájuk azért nem lehet elmondani, hogy iskolázatlanok.
2011. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!