Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobboldaliak állításuk...

Ha a jobboldaliak állításuk szerint nem kirekesztőek, akkor miért állítják mindenkiről aki nem ért egyet velük, hogy nem magyar?

Figyelt kérdés
De az is elég ha az illető zsidó vagy homoszexuális.

2023. jan. 5. 04:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

Napi ostoba kérdés. Nem a magyarsággal vagy nem magyarsággal van alapvetően baj, hanem azzal, ha valaki ennyire ostoba, mint a kérdező.


Máskülönben az ellenzékiek miért kirekesztők és miért gyűlölnek mindenkit aki nem homokos?

2023. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%
Azon nevetek, hogy senki sem értette meg a kérdés iróniáját. Ezt a liberálisokra értette a kérdező. Én még senkit nem hallottam jobboldalon aki fel akarná lógatni Gyurcsányt vagy mást. Viszont a "ma csak mi lógunk" meg "lámpavas másra is jót" hallani fórumokon, beszélgetéseken és interjúkban. Azért ezen gondolkozzatok el
2023. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
44%

Aki gyűlöli a magyarokat, az hogy lenne magyar?"


Szóval ha utálom a buta nácikat, retardjobbereket, akkor utálom a magyarokat?


Pl kurucinfón ha nem ugyanazt írom mint a patkánysereg már megy a zsidózás.

2023. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
42%
Aki utálja a buta nácikat és nem tudott az összefogásra szavazni (mert ott voltak a buta náci jobbikosok), viszont az egybites agyának a retardjobber kifejezés megtetszett (tehát ő vagy retard, ami esélyes, vagy nem szavazott a jobb oldalra sem) az mifenét csinál egy politikai fórumon? Szemmel láthatólag a jobb és bal kezét se tudja megkülönböztetni.
2023. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ez nem politika forum hanem trollforum.

A kérdések 90%-a kérdésnek álcázott vélemény topic.

2023. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Olyannyira gyűlölködőek és aljasok a baloldali kommentelők, hogy minden kérdésemet töröltetni szokták a moderátorral, ami őket kritizálja , pedig nem sértek vele szabályzatot.


Emellett arra élveznek, hogy mindenkit lepontoznak, aki nem gyűlölködik velük.


Külső szemmel nézve hányingerkeltőek.

2023. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem állítják. Azt viszont állítom, hogy ha ezt a kérdést fordított szerepekkel tették volna fel, a baloldaliak már beleálltak volna a kérdezőbe az általánosításért. De ha a másik oldallal csinálja, azzal semmi bajuk.
2023. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
8%
16# Jobber weboldalakon 5mp alatt le is bannolnak.
2023. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

>Én még senkit nem hallottam jobboldalon aki fel akarná lógatni Gyurcsányt vagy mást


Ennek az iróniáját viszont biztos mindenki megértette :) Hisz mást sem hallasz a jobb oldalon, mint Gyurcsány így meg úgy. A börtönben a helye csak a legenyhébb, a többit le sem írom, de a lényeg, hogy már nem kellene élnie a jobberek szerint.

2023. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%

Imádom ezt a baloldali csúsztatást: jaj, le se írom, jaj, el se merem mondani, jaj, meg se merem mutatni hol olvastam/láttam/hallottam.


Ha Te tudnád miket művelnek az ellenzéki elvtársaid, el le se írom...

2023. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!