Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon megvalósítható...

Magyarországon megvalósítható a NER-mentes élet? Amennyire tudod, lelkiismereti okokból kivonod magad és a családod életét a Fidesz rezsim mindent elszipkázó karmaiból?

Figyelt kérdés

Fidesz közeli boltban nem vásárolsz,

Fidesz közeli szállodában nem szállsz meg nem nyaralsz,

Fidesz közeli cégnek nem dolgozol...



2023. jan. 6. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez de kedves, de naiv. A ner lovagok nem azon gazdagszanak, hogy náluk dolgozol. Mészáros Lölő pedig nem a szállodai díjakból lett milliárdos.
2023. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Én inkább téged látlak naivnak. Mindenki szem a láncon. Ha részt veszel az Orbán rezsim építésében... A tőkés azért foglalkoztat mert megéri neki a munkádért pénzt adjon. Már miért ne gazdagodjon?

A baj az, hogy a NER milliárdosai olyan állami kontraszelekcióval, támogatások özönével gazdagszik ami kiszorítja a tisztességes magyar embereket a piacról. Ha ehhez nem szívesen adod a nevedet akkor olyan cégeket kell keress, amik NER mentesek. Ha sikerül persze realistán mondom ezt.

Amikor a Kádár rendszerben dolgoznod kellett vagy elvállaltad a pártfunkcionárius munkát és kis piros könyvecskét vagy inkább mellőzött emberként éltél. De tiszta lelkiismerettel. Erkölcsi választás ez a rezsim is.

2023. jan. 6. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Én támogatom a NER-t, amennyire csak lehet.
2023. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4. Mindenkinek vannak hibái. Valaki lehet a szakmájában nagyon ügyes, de politikailag gyengénlátó. Én szüleim beleestek ebbe a hibába a Kádár-korszak alatt, én nem szeretnék beleesni az Orbán-rezsim rablógazdálkodása alatt. Mióta persze látom hogyan viselkedik ez az Orbán nevezetű 'rablólovag' meg a frissen milliárdossá tett családja és haverjai.

De lelked rajta, nem lehet mindenki a jó oldalon.

2023. jan. 6. 14:09
 6/9 Prolibáró ***** válasza:
55%
Csak ha nem adózol, és nem vásárolsz semmit, amin adó (ÁFA) van. Magyarul nem lehet.
2023. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az államról beszéltem. Az megkerülhetetlen.

Kifejtettem miről beszélek a kérdés alatt.

2023. jan. 6. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Fidesz közeli boltban nem vásárolsz,


Fidesz közeli szállodában nem szállsz meg nem nyaralsz,


Fidesz közeli cégnek nem dolgozol...


Honnan tudod, hogy Fidesz közeli?

2023. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért mert olvasok újságokat. Ott nap hír mit zabráztak össze a Fidesz bárók.
2023. jan. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!