Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért abban...

A fideszesek miért abban látják az ukrán-orosz konfliktus megoldását, hogy álljanak le a támogatások így Ukrajna elbukjon, ahelyett, hogy a támadó fél vonuljon vissza?

Figyelt kérdés
Józan paraszti ésszel ha egy ország megtámad egy másikat és valaki békét akar, az a támadókat szólítja fel a békekötésre, nem a megtámadott fél minél előbbi elpusztulásában látja a békét.
2023. jan. 7. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán H. Kissinger is Fideszes?
2023. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#9 Az ukránokat megkérni hogy "adjátok már meg magatokat légyszi" se ér semmivel többet. Csak annyi a különbség a 2 teljesen súlytalan üzenet között hogy az egyik a támadó a másik pedig a védekező felet próbálja megadásra késztetni. Te döntsd el melyik szimpatikusabb
2023. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 Fotelból, bunkerból könnyű a háborúra búzdítani. Mindegy kinek és mennyire van igaza. A béke pártiság nem azt mondja, hogy adja meg magát valaki, hanem , hogy az egész konfliktust tolják át tárgyalásos útra.

Ezt most sajnos egyik fél sem akarja.

Emberek halnak meg, mindegy hogy ilyen vagy amolyan igazságért, de azok az emberek nem láthatják a gyerekûket felnőni...stb. Miért nem ölik le egymást a politikusok?

Õn meghalna? Melyik igazság nevében?

2023. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Hagyjuk már ezt a maszatolást. A tárgyalásos úton is ki kell kerülnie egy vesztes félnek. Vagy az lesz hogy ukrajna területeket veszt (ugye ezért sírnak a magyarok 100 éve) vagy oroszország kivonul bármiféle győzelem nélkül. Az első az ukránok számára addig biztosan elfogadhatatlan lesz még nem teljesen reménytelenek, a második pedig az oroszoknak egy történelmi kudarc lenne.

Én ha meghalnék biztosan a családom védelme érdekében tenném, nem egy másik ország megszállása miatt.

2023. jan. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Most könnyen beszél, de ha konkrtétan a frontra vinnék éles bevetésre nem biztos ,hogy nem kakálna bele. Volt Ön már éles bevetésen? Én igen, tudom mit beszélek, az emeberi élet kellene a legfontosab tényező legyen. De itt most egyik félnek sem az. Nem, sem az ukrán vezetésnek sem, putinról nem is beszélve, hogy milyen egy mocsok kgb alak. De a Zelenski eljátsza a jó fiút,közben ugyanolyan mocsok, csak mi el kell higgyünk neki minden szarságot. Nem, én egyiket sem pártolom, és az bosszant, hogy akkor ha nem pártolom egyiket vagy a másikat, akkor rögtön rámnyómják, hogy ez vagy az a párti vagyok. Érti?

2023. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!