Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért utálják a szlovákok a...

Mért utálják a szlovákok a magyarokat?

Figyelt kérdés
Mi nekünk kéne őket utálni mert elvették tőlünk a felvidéket és egy időre a kárpátalját is!

2023. jan. 8. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Utálják is a magyarok a szlovákokat. Tisztelet a kivételnek.
2023. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem utálják. Magyar nyelven is beszélnek.
2023. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem rossz médiából itélkezel, ha azt gondolják, a szlovákok utálnák a magyarokat. Ez széljobber buta gondolkodás.

Szerintem pontosabba az a megfogalmazás, hogy mélyen megvetik az ostobaságot, a kivagyiságot és az orbőáni mocskot.

De ezzel mi magyarok is igy vagyunk.

2023. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Mert irigyek, hogy nekünk van történelmünk, nekik meg nincs.
2023. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

4.

Nincs történelmük, de már jobban élnek, mint mi.

2023. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Újabb fitymamentes kérdés?
2023. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Ezt egy pszichológus tudná megmondani. Talán a gonosz, a tettes utálja az áldozatát. Mivel gonosz. A gonoszság gátlástalan, több formában is előfordulhat. Tehát nem elég, hogy ellopták a területeket, még a történelmet is meghamisítják, még a magyarokat is elnyomják, még a magyarokról hazudoznak, őket állítják be tolvajként, agresszorként, azt állítják, ők voltak ott előbb, sőt még több terület járna nekik, még megünneplik a területrablást, hergelik az áldozatukat, stb. Illetve ezek a népek gyerekkoruktól magukba szívják a magyarellenességet a hamis történelmük miatt. A szlovákok talán nem voltak annyira gonoszak régen, de mára azok lettek. Ők nem is nagyon akartak elszakadni.
2023. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen, én akárhányszor voltam a Tátrában kirándulni, meg észak-Szlovákiában, soha egy büdös rossz szót nem kaptam senkitől, kedves emberek vannak ott. Nem a magyarlakta területekről beszélek. De ott is voltam. Soha semmilyen problémát nem tapasztaltam. Pozsonyban sem, sehol. Én meg miért utálnék egy népet, ha amúgy többször jártam náluk és nagyon kedves emberek?
2023. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Mert az emberek nem logikus lények. Elégedettek, hogy övék a hegyek, nekünk meg maradt az alföld.
2023. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem utálják, csak a nacionalisták.
2023. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!