Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az M4 Sport csatornán néztem...

Az M4 Sport csatornán néztem a labdarúgó világbajnokságot. Ott miben hazudoztak, és mivel neveltek gyűlöletre? Nem is volt VB? Nem is Argentína nyerte?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂😂😂
2023. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
"Hírek egy percben"
2023. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem erről azt a képzeletbeli libsit kéne kérdezned, aki a fejedben él.
2023. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Az argentín válogatottban több az európai leszármazott, mint némelyik európai ország válogatottjában.
2023. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mert én csak a focit néztem, semmi mást. Munka miatt kénytelen voltam timeshiftelni, így viszont bele tudtam gyorsítani, a nem kívánt részeket átugrani, nem láttam se a stúdióbeszélgetéseket, se az "1 perc kormánypropaganda" című műsort, se a reklámokat.
2023. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Volt reklám előtte,a szünetben és utána is.Ezeket nem vetted észre?
2023. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert eleve a felvétel kezdetét óra 52-re állítottam, amikor már vonultak ki a csapatok, a végét pedig nem néztem meg ha nem volt hosszabbítás, megnyomtam a stop gombot abban a pillanatban, ahogy a kommentátor kimondta a végeredményt.
2023. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"A Médiatanács szerint nem jogellenes, hogy az állami M4 Sport a Fradi-Újpest meccs szünetében, a Fidesz propagandavideóját sugározta az egyperces híradó hírblokkjába csomagolva. "


[link]

2023. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

M4: Sportot űznek a propaganda sugárzásából

[link]

2023. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha abból indulok ki, amit az ellenzék és az ellenzékiek hangoztatnak, hogy a közszolgálati csak hazugságokat ad le, akkor nem volt VB Katarban.
2023. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!