Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki fog jól járni a 48 csapatos...

Ki fog jól járni a 48 csapatos labdarúgó világbajnoksággal?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 10:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

A tulajdonosok.

A foci=profit.

2022. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Úgy értem a nézők miért járnának jól, amikor alacsony színvonalú meccsek is (esetleg) lesznek?

A játékosok miért járnának jól, ha leterheli őket fizikailag a sok mérkőzés?


Ki az, aki ebből hasznot húzni majd?

2022. dec. 22. 10:54
 3/14 A kérdező kommentje:

#1


Köszi a gyors választ.

2022. dec. 22. 10:54
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Senki. A nézőnek képtelenség lesz követni. A jelenlegi 4 meccs/nap is határeset, amit home officeban fél szemmel végig tudtam nézni. Most lesz 6, ami azt jelenti, hogy reggeltől késő estig (az időeltolódást timeshifttel megoldom) az fog menni, nem nagyon lesz holtidő amiben tudunk előre ugrani vagy kihasználni, ha például nem vagyok otthon és nem tudom nézni, mert azért az élet nem állhat meg. Tehát le kell arról szokni, hogy minden meccset látok.
2022. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Hatalmas bukó lesz szerintem.

Lesz egy rakat meccs, amit a kutya nem fog nézni.

2022. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vb-nek eleve nem arról kellene szólnia hogy minden meccset megnézzünk a csoportkörtől kezdve. A lényeg az lenne hogy a lehető legtöbben a saját nemzetüknek tudjanak szurkolni legalább a csoportkörben. Azokban az országokban ahol van a focinak hagyománya. Az egyenes kieséses szakaszba meg úgyis az erősebb csapatok kerülnek be, akár 48, akár 32 csapat indul a vb-n.
2022. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6.


Erre ott van a selejtező, szal csak a szart kavarják.

Lassan nem is lesz selejtező.

2022. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez a katari rettenet világbajnokság is bebizonyította, hogy mennyire tönkreteszi a foci nézhetőségét és élvezhetőségét az, ha gyenge csapatok 0-4-6 felállásban küzdenek a nagy csapatokkal. A csoportkör nagyon gyenge volt, Marokkó szerencsés szereplése pedig sok jó mérkőzéstől fosztotta meg a nézőközönséget. Jobb lett volna, ha az elődöntőbe nem jut be Marokkó.


A 48 csapatosra kibővítéssel a csoportkör még inkább unalomba fog fulladni, az antifocit játszó csapatok pedig nagyobb esélyt kapnak arra, hogy bejussanak az egyenes kieséses szakaszba, ami szintén csökkenti a mérkőzések színvonalát.


A FIFA azért csinálja ezt, mert számukra nem a közvetített mérkőzések színvonala a lényeg, hanem az, hogy egy ilyen nagy esemény, legyen szó foci VB-ről vagy EB-ről, minél tovább tartson és minél több mérkőzés legyen, mert a fogadóirodák a nagy tornák idején kiemelkedő népszerűséget és látogatottságot kapnak, a megnövelt mérkőzésszám és megnövelt résztvevő szám egy VB-n pedig még több bevételt hoz a fogadóirodáknak. Ráadásul az antifocit játszó csapatok miatt az oddsokkal is lehet trükközni bőven.


A FIFA a sportfogadás és a korrupció melegágya, nem a fociért dobog a szívük.

2022. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
95%
Afrika, Ázsia. Sok csapatukat kijuttatják.
2022. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ázsia, Dél-Amerika, Afrika, Óceánia, Európa, azért eu is kap +3 helyet, talán valamivel nagyobb esélyünk lesz kijutni. Én nagy focinéző vagyok, én is jól járok, mert több meccs lesz, és olyan ritkán látott csapatokat is láthatok más kontinensekről akik ritkábban, vagy sose szerepelnek VB-n. A 4-es válaszolóval nem értek egyet, nem csak otthon lehet a TV-n meccset nézni, ha elmész, okostelón streamen is lehet követni, meg szoktak utána ismételni, vissza is lehet nézni később az m4 sport oldalán.
2022. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!