Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért csak a magyarlakta...

Sokan miért csak a magyarlakta területek revízióját favorizálják?

Figyelt kérdés
A népesség is nagyon fontos, sőt fontosabb. De elég kicsi az a terület. És területi szempontot is figyelembe kell venni, a magyarságnak hiányzik a többi terület is, és gazdaságilag sokkal erősebb lenne velük az ország, az ország súlya is nagyobb lenne. A kisebbségek meg jól ellennének, ahogy Trianon előtt. (Igen, jól megvoltak, legtöbbjük magyarul sem tudott.) Katonailag nem tudnának elszakadni.

2023. jan. 8. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Már Horthyék is ezt favorizálták, sőt már Trianon idején is ez volt az álláspont. DE szerintem igazságtalan csak azért elvenni egy területet, mert oda betelepült egy kisebbség. Kárpátalja esete is feltűnő, nem lenne mihez csatlakoznia. Sőt, szerintem talán nem lett volna olyan terület, ahol az elszakadásra szavazott volna a többség, a szlovákok pl. nagyon nem akartak elszakadni.
2023. jan. 8. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van, szerintem meg se álljunk, amíg Magyarország partjait nem mossa az Atlanti-óceán.
2023. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
És hogyan tervezed visszaszerezni azokat a területeket?
2023. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért a magyar lakta területek kelenek akkár milyen kicsik is mert mindenhol ugy húzták meg a határokat csak itt nem.Meg most is kicsi az ország még sincs modern vasut vagy tömegközlekedés.A pestiek meg el vannak a világukba azt majd néznek hogy, semmit nem fog érni a forint.
2023. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban jól ellenének, valószínűleg magyar kormányunk sem lenne egy ilyen után, mert ők nem szavaznák meg. Amúgy meg pár szélsőjobboldali őrültön kívül senki sem akar megdögleni pár négyzetkilométer földért, hogy ez milyen következményekkel járna a valóságban arról már ne is beszéljünk. NATO országokat kéne megszállnunk, szóval ha ki is lépünk az országból, eltörölnek minket az első hadüzenet után a földszínéről. Én inkább megtartanám Magyarországot, köszi.
2023. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!