Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyikük a leggyomorforgatóbb...

Melyikük a leggyomorforgatóbb propagandista szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 21:32
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
19 Ő inkább a választaskor volt szerintem hiperaktív.
2023. jan. 8. 23:16
 22/34 anonim ***** válasza:
#21 Nekem nagy "kedvencem". Olyan, mint a pióca. Levakarhatatlan.
2023. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%
Trombitás Kristóf nálam dobogós. Konkrétan annyira csicska, hogy szénné oltották a legújabb fizetett hirdetése alatt és még reagálni sem tudott, csak ilyeneket tolt, hogy: "anyádnak." Értitek, azért fizetik, hogy oltogassa az ellenzéket, de még ahhoz is tehetségtelen. Bayernek legalább jól forog a nyelve (más értelemben is), de ezek a szerencsétlen megafonosok a niemand fogalmának megtestesítői.
2023. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
35%
#17: "Számomra, Bayer zsolt, Varga Judit, Kocsis Máté, Gyulyás Gergely." Elmagyaráznád nekem, hogy egy politikus hogy a viharba lesz nálad propagandista? Varga miniszter, Kocsis frakcióvezető, Gulyás miniszter. Ezek kormányzati-, illetve parlamenti szerepkörök. A propagandához semmi köze.
2023. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%
#24 Goebbels propagandaminiszter volt. Mielőtt jönnél a hülyeséggel, hogy "NÁCIZZA A FIDESZT!" csak arra akartam rávilágítani, hogy bármilyen kormányzati személy betölthet ilyen szerepet.
2023. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
95%
Vicces, hogy a Rogán-agytröszt bedobta a dollárbaloldalt, azóta pedig a morzsik kényszeresen dollároznak az ilyen kérdések alatt is. A legminimálisabb önálló gondolatuk sincs, csak böfögik fel a lenyelt propagandát, ráadásul észre sem veszik, mennyire szánalmasak.
2023. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
86%
Bohár Dániel
2023. jan. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

#20: Miben is hazudtoltam meg magam? Annyit kértem, hogy definiáljuk már a propagandista fogalmát. Az, hogy ha valaki politikai témában megszólal, elemez, de közben vállaltan szimpatizál egy politikai párttal, számomra az még nem lesz propagandista. Így Spöttle sem, de tessék, csak hogy megnyugodjon a lelked, mondok ellenzéki oldalról is ilyen embereket: Schiffer András, és Hont András tipikusan ilyenek. Ők sem nevezhetők propagandistának.

Ellenben olyan embereket akik, youtube csatornákat, vagy netes portálokat húznak fel a kormány gyalázására, és ellenzéki pártok elvtelen futtatására, ráadásul mindezt nagyrészben a nyugat anyagi támogatásával, ezt már igenis lehet propagandának bélyegezni.

2023. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%
Számomra Deák Dániel, roppant irritáló. Akárhányszor meglátom a posztját, vagy meghallom a hangját legszívesebben addig ütném míg mozog, pedig nem vagyok egy agresszív ember, még sosem verekedtem. :)
2023. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
82%

"Trombitás Kristóf nálam dobogós. Konkrétan annyira csicska, hogy szénné oltották a legújabb fizetett hirdetése alatt és még reagálni sem tudott, csak ilyeneket tolt, hogy: "anyádnak." Értitek, azért fizetik, hogy oltogassa az ellenzéket, de még ahhoz is tehetségtelen. Bayernek legalább jól forog a nyelve (más értelemben is), de ezek a szerencsétlen megafonosok a niemand fogalmának megtestesítői."


Én úgy vagyok vele, hogy a megafonosok irritálóak, de ők csak egyszerű csicskásai a rendszernek. Varga Juditnak ezzel szemben van egyfajta szaktudása és szaknyelvi szavakat is alkalmaz, a beszéde értelmes, csakhogy azt a hazugságot próbálja meg beadni, hogy Magyarországon jogállam van.


Bayer ért a műsorvezetéshez, az anyázáson kívül néha jó viccet is el tud sütni, de ezt az egészet egy baromira undorító és mocskos propagandista létért csinálja.


Kocsis Máté és Gulyás Gergely egy szimpla papagáj, de azok közül a legrosszabbak, még Holliknál is rosszabbak, pedig nagyon gyűlölöm Hollikot.


Egy Bayer Zsoltit a nyuggerkommandója rossz esetben halál komolyan vesz, és akármilyen aljas propagandát csinál a Zsóti, a nézői rossz esetben toitálisan komolyan veszik.


Nálam a megafososok azért maradtak le, mert ők olyan kis egyszerű hazug csicskák, hogy fel sem érnek az előbb említettehkez.


Hollik István is rettentően rossz, de ő nem fért be az említettek közé.


Tegnap 23:06 vagyok.

2023. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!