Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oroszpárti fideszes polgártárs...

Oroszpárti fideszes polgártársaim, akkor is oroszpártiak lennétek, ha a Fidesz oroszellenes lenne?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 10:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%

Nem Orbán miatt vagyunk Orosz partiak, hanem mert az Ukrán kormány magyarellenes. Ledöntögeti a nemzetei szobraink, verik az ottani magyarok csak mert anyanyelvükön szólaltak meg


A nyugati kormányok, mind sátánisták. Misékre járnak és áldoznak egy démoni szoborhoz, akinek a tanácsáért fohászkodnak. Elmebetegek ezek

2023. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%
Én azt teszem amit a miniszterelnökúr mond
2023. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

"Mi az az orosz párti?


Én szeretem az orosz irodalmat, az orosz klasszikus zeneszerzőket, sok tehetséges orosz művész van a kortársak között is. Nem fogom őket utálni, és nem teszek semmilyen orosz művet tiltólistára. Jártam is Oroszországban, életem egyik legjobb utazása volt.


De ettől még nem szeretem az orosz politikát és nem is értek vele egyet.


És nem a Fidesztől vagy az EU-tól függ, hogy mit szeretek és mit nem."


A kérdés arra vonatkozott, hogy akik a háborúban az oroszokkal szimpatizálnak, te kis lökött. Talán túlságosan művelt vagy, a komolyzene, az elvont művészek talán túlságosan is ámulatba ejtették a kis elmédet. :))


Számomra eléggé gáz, hogy egy nyilvánvalóan háborúra kihegyezett kérdésnél a nagy művelt ember ideböfögi, hogy HÁ DE JÓ KIS MŰVÉSZEIK VOLTAK.


A kérdező a háborúra gondolt, ha neked ez nem esett volna le, akik a háborúban az orosz érdekekkel szmpatizálnak, vagy akármivel, de a lényeg a háború, nem a zene. xDDDD

2023. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
23: én nem vagyok gondolatolvasó. A kérdező egyetlen egy magyarázó szót sem írt a kérdéséhez. A háborúval kapcsolatban sem egyértelmű egyáltalán, hogy mire gondolt. Elítélek minden háborút és erőszakot. Ezt is. De ettől még utálom az ukránok uszítását és ahogy a magyarokkal bánnak. És el tudom képzelni, hogy az orosz kisebbséggel is ezt tették. Akkor már oroszpárti vagyok?
2023. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak hogy oroszellenessk lennének (ahogy voltak is a kétezres évek végén), hanem akár lmbtq támogatók is lennének, ha épp azt látná a legnépszerűbbnek a vezér.
2023. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
40%

@24

Azért rajtad kívül kb. 20 embernek sikerült értelmeznie a kérdező kérdését, csak te mint nagyon művelt nem voltál erre képes.

2023. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26: az orosz ellenesség/ pártiság kapcsán sok olyan terület is felmerült, amikről írtam. Ha te ezekről nem hallottál, az a te szegénységi bizonyítvanyod.
2023. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!