Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oroszpárti fideszes polgártárs...

Oroszpárti fideszes polgártársaim, akkor is oroszpártiak lennétek, ha a Fidesz oroszellenes lenne?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 10:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az orosz párti?

Én szeretem az orosz irodalmat, az orosz klasszikus zeneszerzőket, sok tehetséges orosz művész van a kortársak között is. Nem fogom őket utálni, és nem teszek semmilyen orosz művet tiltólistára. Jártam is Oroszországban, életem egyik legjobb utazása volt.

De ettől még nem szeretem az orosz politikát és nem is értek vele egyet.

És nem a Fidesztől vagy az EU-tól függ, hogy mit szeretek és mit nem.

2023. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%

Ukránpárti, propagandista kérdező.

Akkor is nyomnád a propagandát ha nem kapnál érte pénzt?

2023. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
Az ukránokat akkor sem csípem, bárki bármit mond. Én amúgy oroszpártibb vagyok a Fidesznél, nem a Fidesz álláspontjához igazodom.
2023. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nyilván te is tudod, hogy ha a fideszpropaganda az ukránok mellett állna, és az oroszok ellen lenne, akkor az itteni moszkovita fideszesek, akik most kritikátlanul oroszpártiak a háborúban, éppen az ellenkezőjét mondanák.


Ez az agymosó propaganda csodája, hogy ha egész nap a fejükbe vernek valamit, akkor idővel elhiszik.

2023. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

#4 "Ez az agymosó propaganda csodája, hogy ha egész nap a fejükbe vernek valamit, akkor idővel elhiszik."

Te ezt bizonyosan tudod, hiszen ezt csinálod egész nap és te is a propagandát hiszed el amit neked nyomnak a ballib médiában.

2023. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

2010 előtt a Fidesz élesen kritizálta Oroszországot, Putyint és Gyurcsány oroszpártiságát.

Mára már fordult a kocka.


A Fideszt csak a hatalom érdekli és mindent megtesz érte.

2023. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
Mi az oroszpártiság? Az, hogy elismerem, Oroszországnak vannak érdekei? Hogy a NATO körberakta támaszpontokkal? Hogy az amcsik erőteljesen benne vannak ebben a háborúban? Szerintem nem. Amit nem értetek meg, libbantak, hogy mi nem úgy gondolkodunk, mint ti, hogy amit megírnak a mainstream libernyák médiában, azt gondoljuk kritikátlanul, hanem megnézzük, hogy egy adott helyzetben mi az igazság. És nem mindig értünk egyet a Fidesszel.
2023. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
14%
Én Fideszesként a Fidesznél is nyíltabban kiállok az oroszok álláspontja mellett...ez nem attól függ, hogy fideszes vagyok, vagy sem.
2023. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Akik itt büszkén vállalják az oroszpárti hozzáállásukat, tényleg elfogadhatónak tartják, hogy a mai világban embereket ölnek, nőket és kislányokat erőszakolnak katonák, egy olyan ember parancsára, aki ül szépen a védett helyén, melegben, biztonságban?

Vagy erre az lesz a válasz, hogy ilyen nem is történt, minden ukrán hazudik?

Minden kép és videó deepfake?

Komolyan érdekel, mi lehet megfelelő érv az erőszak és a gyilkolás pártolására, nyugodtan lehet lepontozni.

2023. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
#9: És Amerika ugye soha nem háborúzott, és nem követtek el háborús bűnöket az amcsi katonák, miközben az elnök csak ült a székében? Csak Amerikának ugye el lehet nézni, hogy embereket öljön, nyomorítson meg, csak hogy még egy országot a gyarmatává tegyen, de az oroszoknak nem lehetnek érdekei, igaz?
2023. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!