Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a társadalom többsége...

Ha a társadalom többsége utálja az LMBTQ-t, akkor miért baj lejáratókampányt indítani ellene?

Figyelt kérdés
Most ünnepek alatt otthon voltam vidéken és a rokonaim közül szinte mindenki azzal szórakozott hogy lehet szidni az LMBTQ-t. Igazából Pesten sokkal kevésbé mennek az ilyen homofób poénok, de tény, hogy az embereknek erre van igénye. Szóval a kormány csak megadja nekik a műsort, legyen min szórakozni.

2023. jan. 9. 12:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
76%
Megint megfogtad a lényeget. A probléma az, hogy a fideszes propagandát próbálod itt terjeszteni, a helyesírás csak hab a tortán.
2023. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
92%

#25 ma 23:11

"Ha valaki úgy érzi higy meleg keejentőlük tanácsot stb."

Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy van magántanár, az iskolákból tiltsák ki tehát a tanárokat, aki tanulni akar, az menjen a magántanárhoz. Iskolában meg mindenki csak a falat nézze, nehogy új ismeretre tegyen szert.


"De ez az őrület nem csak a melegek rol szól. Mi lesz azokkal akik gyerekként azért esek át hormonkezelésen (visszafordithatatlan károkat okozva) mert senkit sem érdekelt higy pszichológushoz küldjék őket. Igen. Igen. 18 alatt, szülői beleegyezés nélkül. Ha küldtek volna kiderült volna hogy nem is transzok."


Nem tudom, hogy hol hallottál olyan esetről, ahol szülői beleegyezés és pszichológiai vizsgálat nélkül kiskorút hormonkezeltek volna, de én bizony nem hallottam ilyen esetről. Tudsz kétséget kizáró példákat mutatni erre?!


Másfelől akárhogy rohamoznák a magyar LMBTQ szervezetek az óvodákat, iskolákat a hormonokkal, hogy a gyerekeket tömjék vele, Magyarországon ez eleve a korábbi jogszabályok szerint is tiltott, (nem mellesleg eleve abszurd mindenhol) és ez ellen senkinek nincs is kifogása.

Ja, iskolában csak úgy szervezetek osztogatják a gyerekeknek a hormonokat! Ember, elhiszed, amit mondasz?!


És akkor olvasd el a tényeket, amik leleplezik a hazug Fidesz-propagandát! Talán segít, hogy egy kicsit tisztábban láss!

[link]


"Ha küldtek volna kiderült volna hogy nem is transzok. Ők gyerekkorukban voltak bántalmazva."

Ja, és az LMBTQ szervezetek meg minden erővel azon vannak, hogy lebeszéljék a gyerekeket, hogy pszichológushoz menjenek... "Logikus!" Erre tudsz egyetlen hiteles példát mutatni?!


"Ők gyerekkorukban voltak bántalmazva. Elvéve tőlük a lehetőséget hogy valaha gyerekük legyen, a testük is visszafordíthatatlan változásokon ment keresztül amivel nem tudnak azonosulni, ez nagyon komy depressziót okoz náluk. Tönkrement az életük mert 10-12 éves korukban amikor bizonytalanok vtak nyomták nekik ezeket a baromságokat. Ez egy csomó EU-s országban legális"

Konkrétan melyik országokban legális, mesélj csak!


" plusz Youtubon is egyre több videó van most hogy már mert ezek a gyerekek kezdenek felnői és elmkndják higy senki se vizsgálta meg őket se lelkileg se fizikailag"

Én is tudok Youtubeon beszélni arról, hogy a Marson születtem 14 évesen. :)


"És hogy jön ez ide? Úgy hogy afelé akarják Magyarországot terelni."

Senki nem akarja arra terelni Magyarországot, hogy kiskorúaknak nemátalakító műtétet engedélyezzenek szülői beleegyezés és pszichológiai vizsgálatok nélkül, de még hormonkezelésre se. A toleranciára, az önelfogadásra, és a hiteles tájékoztatásra, amit viszont az ENSZ gyermekjogi egyezménye is tartalmaz, viszont igen.

Arra, hogy milyen személyes névmással illessék az illesék, Magyarországon pont nem téma, ebben az egyben mindig is messze előrébb voltunk a többi országnál: nálunk nemtől független a nyelvtan. Pl. she vagy he = ő, akár férfi, akár lány, mégse lettünk férfiatlanabbak, nőietlenebbek a többi ország embereinél.


"Nem kellene összemosni mindenkit, tehát az LMBTQ szerintem károkat okoz."

Az "LMBTQ"-nak miért is lenne célja, hogy bárkit is megtévesszen? Ellenkezőleg! Önismeretre akarja ébreszteni az embereket: ha hetero, tudja magáról, hogy hetero; ha meleg, tudja magáról, hogy meleg, és így tovább. És ne csak tudja, hanem fogadja is el, és kapja meg mástól, a társadalomtól, a törvénytől, stb. az elfogadást, és az egyenjogúságot, esélyegyenlőséget is. Papíron is és gyakorlatban is.


Mert pont az információ hiánya, a kirekesztésörület az, ami szorongásba, öngyilkosságba hajszolja őket.


"Mert félünk attól, amit nem értünk."


"A fiatalok amúgyis elfogadóbbak ebben mint az idosebbek, nem hiszem higy ez ekkora gond lesz a jövőben."

Ehhez képest sokkal kisebb dolgokért is megy a bullying, elég, ha kövér valaki, vagy nincs pénze szép ruhára, de megy a társadalmi kirekesztés pl. mozgáskorlátozottakkal szemben is, vagy bárkivel szemben, aki egy kicsit kilóg a sorból.


Tehát kb. egy szavad se állta meg a helyét.

2023. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

Egyikőtök se figyel.

42 Nem tőlük tájékozódom de ezt már írtam. Aki a FIDESZ-ről beszél az te vagy. Sok külföldi hírt olvasok. Ez nem propaganda hanem tény. Te is meg tudod nézni a hivatalos oldalakon.

33. Már leírtam hogy miért hoztam fel a témát. Mert az LMBTQ nem csak Magyarországon van, és az LMBTQ nem csak a melegekről szól. Nálunk is lesz ez az őrület csak idő kérdése.

Írországban és Hollandiában 16 év a korhatár, Máltán és Angliában is. Itt felemelték 12-ről és szigorítottak, persze Amerikában a legdurvább. De a pubertás blokkolót már előtte is lehet adni. Persze ezt úgy adják elő hogy teljesen biztonságos.

A tinik mindig tinik lesznek. Nem erről beszéltem. Hanem arról. Hogy őkár másban nőnek fel. Egy mai tini sokkal elfogadóbb lesz a melegekkel mint aki 20 éve volt tini. Azért nem értesz mert nem akarsz érteni.

2023. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
82%

#33 de csak itt van ilyen abszurd törvény. Mert azzal a címmel indult, hogy “megvédjék a gyerekeket”. Jelentem, a gyerekek meg vannak védve, nem kaphatnak hormonterapiát, de még felnőttek sem kaphatnak csak úgy. Ez ellen az eredeti törvény ellen senki nem tiltakozik. Fogd már fel. Semmi gyakorlati jelentősége nincs a kérdésben amire állítólag irányul, csak egy jó adag gyűlölet propaganda, nem más.

“ A tinik mindig tinik lesznek. Nem erről beszéltem. Hanem arról. Hogy őkár másban nőnek fel. Egy mai tini sokkal elfogadóbb lesz a melegekkel mint aki 20 éve volt tini.”

És? Ezzel mi a gond?

2023. jan. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
47%

Jó lenne, ha valaki hivatkozik egy válaszra, időt is írna a számokhoz, mert egy kicsit zavarossá válik a dolog a sok törlés esetén.


"42 Nem tőlük tájékozódom de ezt már írtam. Aki a FIDESZ-ről beszél az te vagy. Sok külföldi hírt olvasok. Ez nem propaganda hanem tény."

Külföldön is vannak ugyanolyan kamuoldalak, amilyen Magyarországon, és a kamuoldalak szeretnek egymásra hivatkozni.


Voltam én már gyülekezetben, ahol elég sűrűn téma volt, hogy valaki egy vasútállomást vett feleségül, de amikor utánanéztem a sok hírnek, kiderült, hogy az bizony lehetett csak egy bohóckodás is, de a gyülekezetben véresen komoly érvként tolták LMBTQ-ellenes érvként.



De linkeld a "hivatalos oldalakat" Én linkeltem egy hazugságot leleplező oldalt, ha úgy érzed, hogy az igaztalan, lehet cáfolni tételesen.


Itt van, megismétlem, hogy ne kelljen visszakeresned, de mivel téged nem az igazság érdekel, gondolom, el se olvastad, csak mondod a magadét.


[link]


Érdekes, hogy a lényegi témákat kerülöd, csak arra válaszolsz, hogy a telefonod javítja a szöveget. Ez arra enged következtetni, hogy csak hajtogatni tudod a magadét, de érdemben vitázni, cáfolni nem.


"Már leírtam hogy miért hoztam fel a témát. Mert az LMBTQ nem csak Magyarországon van,"

Hát ezzel aztán rohadt nagyot mondtál! :D


"és az LMBTQ nem csak a melegekről szól"

Ezzel az infóval is rendesen megleptél! :D


De megkérdőjelezte bárki is ezeket?! Azt kérdőjelezzük meg, hogy az lenne a célja az LMBTQ szervezeteknek, amivel te itt riogatsz.


"Nálunk is lesz ez az őrület csak idő kérdése."

Konkrétan milyen őrületre gondolsz? Jó lenne, ha nevén neveznéd a dolgokat, ha érvelsz, és nem ködösítenél. És ha már nevén nevezel dolgokat, akkor a valós tényekre szorítkoznál.


"Írországban és Hollandiában 16 év a korhatár, Máltán és Angliában is. Itt felemelték 12-ről és szigorítottak, persze Amerikában a legdurvább. De a pubertás blokkolót már előtte is lehet adni. Persze ezt úgy adják elő hogy teljesen biztonságos."

Akkor mondd el, hogy egészen pontosan minek a korhatáráról beszélsz, és azt is, hogy milyen feltételek mellett!

- csak mert így születnek a ferdíétések, a hírhamisítások.

Korábban szülői beleegyezés és pszichológiai vizsgálattól mentes nemátalakító műtétről, hormonkezelésről beszéltél... ha ehhez veszzük az általad kijelentett korhatárokat, akkor kimondhatjuk, hogy valótlan állítás: vagy tévedés, vagy hazugság.


"Persze ezt úgy adják elő hogy teljesen biztonságos."

Ez sem igaz, ha elolvasnád a cikket, akkor kiderülne.


"Egy mai tini sokkal elfogadóbb lesz a melegekkel mint aki 20 éve volt tini. Azért nem értesz mert nem akarsz érteni."

A tinik nem lesznek mindig tinik, mert minden tini felnő. :) Látod, ha egy kicsit alaposabban bánnál a szavakkal, talán te se értenél annyi dolgot félre. Persze most ezzel a mondattal lehetőséget adtam arra, hogy az összes eddigi érvemet figyelmen kívül hagyva csak erre reagálj.


Visszatérve a tinik jellemzője, hogy valóban kegyetlenkedhetnek a furcsa dolgokkal szemben, de ha orrba-szájba az jön a médiából, hogy valami elfogadhatatlan, aberrált és bűnös, mert kb. össze van mosva a pedofiliával, akkor bizony jobban céltáblává válnak főleg vidéken. Hogy ne legyenek elfogadóbbak, hogy gyűlöljék a másokat, arra költ a kormány milliárdokat.


Ez bizony nem gyerekvédelem, hanem gyerekellenesség.


Ahogy írtam már, le kellett volna porolni a gyerekvédelmi törvényt, de nem javítottak rajta, hanem rontottak, mindezt politikai haszonszerzésből, politikai kampányból.


Lehetett volna jó gyerekvédelmi törvényt alkotni, csak akkor azzal az ellenzék is egyetértett volna, és nem lehetett volna az ellenzéket gyerekellenesnek beállítani.


Ismétlem: hozhattak volna olyan törvényt, hogy bejelentési/feljelentési kötelezettsége van mindenkinek, akinek tudomására jut gyermekek sérelmére elkövetett szexuális bűncselekmény

- ilyen esetben rokonra is kötelező legyen a terhelő vallomástétel, feljelentés

- a gyónási titok sem lehet mentesíthet

- a beleegyezési korhatár megváltoztatása korkülönbséghez és kor alapján


Ezek valós veszélyek ugyanis, amivel a fidesz foglalkozik, csak hülyeség.


Ha valóban a gyerekekkel akartak volna foglalkozni, akkor megtehették volna, de nem, és az ellenzéki javaslatokat nem is vették figyelembe. Ja, még hogy a fidesznek a gyerek az első! Kérem, a hatalom az első és a pénz, és erre még a gyerekeket is kihasználják.

2023. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
63%

#35

Sajnos észérvekkel nem lehet küzdeni a sötétség ellen.

2023. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
19%
Nem létezik semmilyen lejárató kampány.Az LMBTQ saját magát járatja le amikor az utcán vonaglanak a jogaikért a bömbölő zene mellett.Ennél jobb lejárató kampány nem kell.
2023. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
36%
#37 te meg szereted nézni, mi? Azért vagy ekkora szakértő 😂
2023. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
84%
Mi abban a vonaglás, hogy zenére sétál egy halom teljesen normálisan felöltözött 14-20 év közti gyerek? Mert a 95%-uk ilyen.
2023. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Én heteró vagyok, de ennél több ruha rajtam sincs nyáron.


[link]

2023. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!