Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a társadalom többsége...

Ha a társadalom többsége utálja az LMBTQ-t, akkor miért baj lejáratókampányt indítani ellene?

Figyelt kérdés
Most ünnepek alatt otthon voltam vidéken és a rokonaim közül szinte mindenki azzal szórakozott hogy lehet szidni az LMBTQ-t. Igazából Pesten sokkal kevésbé mennek az ilyen homofób poénok, de tény, hogy az embereknek erre van igénye. Szóval a kormány csak megadja nekik a műsort, legyen min szórakozni.

2023. jan. 9. 12:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
85%
Akik leszavaztak, azok tényleg azt hiszik, hogy az óvodásokat orrba szájba műtenék át férfiból nővé és vica versa, vagy csak értelmi fogyatékosok és nem tudták mire szavaznak? :D
2023. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

#9 tegnap 13:13

"Akkor a te gondolkodásmenetedben az LMBTQ-sok a heterokat gyűlölik és meg akarják védeni ettől a gyermekeket?"


Látom, szereted kiforgatni az emberek szavait.

Nincs igazad. Az LMBTQ személyek általánosságban messze elfogadóbbak, hiszen megtanulták, hogy mi a kirekesztettség, és hogy az rossz. Nem csesztetnek csak úgy másokat.

Nekem még egyetlen homoszexuális se szólt be azért, mert heteroszexuális vagyok, és nem gyakoroltak nyomást rám, hogy változzak meg.

Igen, arra volt példa, hogy homoszexuális kezdeményezett nálam, de amikor normális hangnemben elutasítottam, akkor nem hőzöngött, hogy mért vagyok heteroszexuális. (Csaj viszont amikor elutasítottam, gúnyolódott már, hogy biztos bzi vagyok, pedig csak a ribik nem jönnek be.)


Az LMBTQ-sok soha nem azt akarják, hogy a heteroszexuálisoknak kevesebb jogaik legyenek, hanem azt, hogy nekik is ugyanannyi joguk legyen, ill. az a gyakorlatban is érvényesüljön.


Nem mellesleg a homofóbia egy rosszul elterjedt szó, beteges homoszexuálisoktól való félelem, homoszexuális iszony... - ez betegség, ezzel még önmagában nem is lenne gond, ezt tudnák tolerálni, de a nagy büdös helyzet az, hogy homofóbia nincs, vagy nem igen van, viszont LMBQ ellenes gyűlölet igen, az ellen meg minden jóérzésű embernek fel kell lépnie, mint bármilyen más gyűlölet ellen is.


Persze vannak dolgok, amiket gúnyolnak, utálnak, de azt valójában nagyjából minden ember: a kétszínűség, a kettős mérce, a gumigerinc, a bunkóság, a más dolgába belepofázás... - ezeket mindenki utálja, ha éppen ő a sértett. Ha valamiben te lógsz ki a sorból, és téged gúnyolnak valamiért, pl. kövér vagy, vékony vagy, stb. akkor te is utálod, és ha ez olyan szinten megy, hogy szervezett, és társadalmilag elfogadott és akmpány megy ellene, akkor joggal háborodsz fel, fogsz össze másokkal, és csinálsz ellenkampányt. Legyen ez bármi...


De érdekes, hogy az zavar benneteket, akik semmit nem ártottak nektek, nem az, akik meglopnak benneteket is, akik miatt szarban van az ország.

2023. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%
22. minden szavad igaz.
2023. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
91%

tegnap 13:13

És ajánlom hogy olvasd el a többit is, amit írtam.


Az öngyilkosságba hajszolás szerinted oké? A hatalmas traumák okozása szerinted oké? A mindenféle elnyomás, elfojtás szerinted oké? Miért ne lehetne meleg a meleg, miért ne ismerhetné fel idejében, hogy milyen is, és miért ne fogadhatná el magát olyannak, amilyen, és miért ne kaphatna a társaitól is elfogadást?

Miért jobb ennél az öngyilkosság (bizonyos értelemben "kollektív gyilkosság", amiben te is bűnrészes vagy)?


A gyermek elleni szexuális bűncselekmény viszont egészen más tészta, azt nagyon súlyosan és következetesen büntetni kell, és minden ésszerű dolgot megtenni annak megelőzéséért. Erre azonban sajnos nem összpontosított a "gyermekvédelmi" törvénymódosítás.


Ha annyira védeni akarták volna a gyerekeket, akkor pl. törvényben szabnák, a tudomásra jutott eseteknél a bejelentési kötelezettséget, kiemelve, hogy a papoknál a gyónási titok sem mentesítő körülmény.

Továbbá a jelenlegi 14 éves beleegyezési korhatárt kicsit módosítanák. Jelenleg ugyanis legálisan szexelhet egy 70 éves egy 14 évessel, ha az beleegyezett, viszont a normális az lenne, ha lenne egy idővel egyre táguló korkülönbség a beleegyezési korhatárt illetően.

Szexelni szexelhet a 14 éves, de szexuális felvilágosítást persze nem kaphat. - hág ez se a gyerekek érdeke.


Milyen kár, hogy a gyerekeket használták fel politikai célra valójában az ő sérelmükre sértve pl. az ENSZ gyermekjogi egyezményét. (Oké, sokan mások is sértik, de ahogy Orbán mondja: "előre menjünk, ne hátra!")

2023. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

Van Magyarországon szervezet csak nem engedik be őket az iskákba. Ha valaki úgy érzi higy meleg keejentőlük tanácsot stb. A fiatalok amúgyis elfogadóbbak ebben mint az idosebbek, nem hiszem higy ez ekkora gond lesz a jövőben.


De ez az őrület nem csak a melegek rol szól. Mi lesz azokkal akik gyerekként azért esek át hormonkezelésen (visszafordithatatlan károkat okozva) mert senkit sem érdekelt higy pszichológushoz küldjék őket. Igen. 18 alatt, szülői beleegyezés nélkül. Ha küldtek volna kiderült volna hogy nem is transzok. Ők gyerekkorukban voltak bántalmazva. Elvéve tőlük a lehetőséget hogy valaha gyerekük legyen, a testük is visszafordíthatatlan változásokon ment keresztül amivel nem tudnak azonosulni, ez nagyon komy depressziót okoz náluk. Tönkrement az életük mert 10-12 éves korukban amikor bizonytalanok vtak nyomták nekik ezeket a baromságokat. Ez egy csomó EU-s országban legális, utána tudtok nézni, plusz Youtubon is egyre több videó van most hogy már mert ezek a gyerekek kezdenek felnői és elmkndják higy senki se vizsgálta meg őket se lelkileg se fizikailag...pedig csak szimplán fiús lányok voltak akik nem szerették a szoknyát és szerették autókkal játszani, vagy melegek éppen voltak stb. Ja és ezt nem hívják gyerekbántalmazásnak, hanem segítségnek.

És hogy jön ez ide? Úgy hogy afelé akarják Magyarországot terelni. Nem kellene összemosni mindenkit, tehát az LMBTQ szerintem károkat okoz. Legyen külön melegek képviselete pl. Engem nem zavarnak. De a így a transzőrülethez adják a támogatásukat nem tudom teljesen különválasztani őket. Jó lenne ha külön felszolalnának ők is. Biztos vagyok benne hogy sokan nem értenek ezekkel egyet.

2023. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
82%

"gyerekként azért esek át hormonkezelésen"

Ilyent sehol nem csinálnak. Fideszes propaganda

oldalakon írnak ilyen hülyeségeket.

(az idézetet a te szövegedből emeltem át -

még ezt is rosszul írtad le)

2023. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
#26 ha Magyarországon eleve 2 független pszichiáter diagnózisa kell a hormonterápia elkezdéséhez, akkor mi értelme van a “propaganda” (ami nincs is tisztázva, hogy mi számít annak) tiltásának? Hiszen elvileg az eredeti szabály pont hogy védi a gyerekeket a felelőtlen hormonterápiától, ergo a gyerekek már eleve védve voltak. Ez csak egy gyűlölet kampány volt a Fidesz részéről.
2023. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
27. Ezt nem magyar oldalakon és nem magyar videók an látom.
2023. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
23%

#28

és ráadásul a jelek szerint sokan elhitték.

Nem gondolkodnak - készpénznek veszik a propagandát.

2023. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég gyenge "visszavágás" volt. Azért írom el a szavakat mert gyorsan írok vagy a telefon egyszerűen kijavít.
2023. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!