Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtam a Fideszben mint...

Csalódtam a Fideszben mint Fideszszavazó, ti hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 12:47
1 2 3
 11/22 árokpart ***** válasza:
100%
Jómagam is szintén zenész.
2023. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Amúgy én főleg azért csalódtam mert nem tudta magyarokat megvédeni Brüsszeltől....nem jó most nekünk...
2023. jan. 9. 13:07
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van jó pár dolog, ami nem tetszik, de látva a másik oldalon felvonult csapatot, szerintem még mindig a fidesz a legjobb.
2023. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Én és a családom is! Baloldaliak persze nem lettünk ettől.


Úgy a 2018-as választási kampány körül volt az, hogy na jó, azért a ló túloldalára estek ezzel a Soros dologgal. Ekkor a Jobbikra szavaztunk (amit Vona vezetett, még tartalmazta Toroczkait is, és még szó se volt semmiféle baloldali összefogásról). Utána kicsit visszavett a Fidesz, majd a covidról szólt minden. Ott lehetett volna ügyesebben csinálni pár dolgot, de összességében elfogadtuk, hogy világjárvány van, máshol is rossz a helyzet. A covid óta viszont egyszerűen nincs realitásérzékük, nem a földön járnak. Nem képesek kicsit elengedni az oroszbarátságot, ami egyáltalán nem jelentené azt, hogy belefolynánk a háborúba, és egyáltalán nem azt jelentené, hogy elfogadnánk minden nyugati libsi agymenést. Lengyelország képes volt erre, mi miért nem?! Vagy amikor még bele is rúgnak a tüntető pedagógusokba, akik őszintén szólva tényleg éhbérért dolgoznak. És még az EU-ra kenik, hogy az EU miatt nem tudnak béreket emelni... Akkor talán meg kellene állapodni az EU-val, nem? Nem lehetetlen feladat.

2023. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
4%

Én az ellenzékben csalódtam. Folyamatosan hazudnak a választóiknak, azoknak, akik bíznak bennük. Sírnak, de közben horror pénzeket tesznek zsebre, semmi teljesítményért. Ígérnek fűt-fát, de semmit nem valósítanak meg.


Eddig hittem bennük, de soha többé baloldalt.

2023. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%
Sosem voltál fideszes, gyatra troll!!
2023. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
#15 nagy kamus vagy te, nem kiábrándult ellenzéki. Egy szimpla, átlag fideszes azaz hazug.
2023. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
7%

17 Nemigaz! Kikérem magamnak!

Aktivista is voltam. Aggitáltam, kommenteket írtam. Ingyen.

De mivel annyiszor ígérték már a kormányváltást és soha, semmi, kész.

Soha többé baloldalt.


A kérdező viszont sose volt fideszes, ezt remélem tudod.

Nekem is jöttek ilyen kérések, hogy erről írjak, amikor még aktivista voltam a balosoknak.

2023. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem csalódtam, ezt a langyos fost vártam kb. Még talán egy fokkal mindig jobb, mint az amcsi ügynök, kretén "ellenzék" felhozatala.
2023. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"#1. Párom pl. közigben dolgozik és már a naptárat is nekik kellett megvenniük, de bezzeg a minisztereknek, kormány tagoknak fizetés emelés van"


Szóval az verte ki nálad a biztosítékot, hogy a csajodnak fizetnie kellett jogtalanul, de a politikusoknak meg béremelés van. Elárulom neked, ennél sokkal visszataszítóbb dolgokat csináltak már, negatívan értékellek, hogy ezh verte ki nálad a biztosítékot.

2023. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!