Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtam a Fideszben mint...

Csalódtam a Fideszben mint Fideszszavazó, ti hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 12:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy voltál fideszes, szokásos baloldali troll, annyiszor eljatszott cucc ez a fideszes voltam szöveg.
2023. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

És sosem szavaztam a Fideszre, de a nővérem 14-ben és 18-ban biztosan. Előtte nem tudom.


Nos, ő tanár, és a tanárok miatti bánásmód miatt ábrándult ki a Fideszből. Csak részben a fizetés miatt, közel annyit esett a latba az, ahogyan a Fidesz-környéki influenszerek (Bayer és vendégei) elkezdtek beszélni a tanárokról és senki a Fideszben nem határolódott el tőlük. Továbbá az, hogy még a nyomorúságosan alacsonyt túlóradíjukat is elcsalják, és az igazgatójuk nem a tanári kar érdekeiért küzd, hanem a z egyházi fenntartónak hajbókol, mely utóbbiak pedig a Semjénnek és Orbánnak. Na meg hogy a Covid alatt ami kapkodás és bénázás folyt az oktatásszervezésben és a tanári helytállásért gyakorlatilag semmi köszönetet nem kaptak.


Nagyon sokáig sok mindent elnézett a Fidesznek a “nagyobb jó” érdekében, mert alapvetően konzervatív, de a fentiek együtt valamikor 2020-22 között elszakítottak nála valamit, és azóta már lehullott a hályog a szeméről és már az egyéb részpolitikák terén is látja a Fidesz képmutatását. Jó ideig nem fog a Fideszre szavazni, az biztos.


Felesleges jönni a “tuti h soha nem is volt Fidesz szavazó” dumával, mert én tudom hogy az volt, így engem ennek az ellenkezőjéről nem fogtok meggyőzni.

2023. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!