Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK mire számít, miben...

A DK mire számít, miben reménykedik?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc az ország legelutasítottabb politikusa, az ellenzékiek közül is a DK-sokon kívül mindenki utálja. Dobrev Klára bár szerintem felkészült és tehetséges, még egy előválasztást sem tudott megnyerni. Hogyan gondolhatják, hogy van esélyük? A csodában bíznak? Miért nem vonulnak inkább vissza? Még csak azt sem mondanám, hogy Gyurcsányék megélhetési politikusok, hisz enélkül is van bőven pénzük, nincsenek rászorulva. Miért csinálják akkor, mit akarnak elérni?

2023. jan. 9. 14:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

#10: Nem szabotálja senki, az embereknek egyszerűen nem veszik be a gyomruk a DK-t. Azt hiszed, ha minden ellenzéki párt mellétek állna, akkor megkapnátok a szavazóikat is. De nem, akkor sem szavaznának rátok nagyon sokan.

Nem jövök az összefogással, remélem nem akar senki összefogni veletek a jövőben.

A makizajozással pedig vadhajtások szintre süllyedtél, innen is látni lehet, hogy Fidesz 2.0 vagytok.

2023. jan. 9. 15:27
 12/63 DK-s ***** válasza:
0%

#11-nek:


MZP-t egy bazári majomnak tartom, ezért nagyon találónak találom a makizaj megnevezést. És egyébként nagyon sokat elárul az oldalról amit most vettem észre ebben a pillanatban! XD


Félregépeltem a makizaj-t mikizajra, és az oldal helyesírás-korrektora jelezte. Amikor kijavítottam makizajra, azt elfogadta. BEXAROK A RÖHÖGÉSTŐL! XDXDXD

2023. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
#12: Hát igen, ez amolyan vadhajtásos szint. Bár röhögni nem fogok rajtad, viszont megmosolyogni igen. Szerintem induljatok a Fidesszel, az ellenzék normális és tisztességes felét pedig hagyjátok békén.
2023. jan. 9. 15:40
 14/63 DK-s ***** válasza:
0%

#12-nek:


Tudod, a Fletó-t még mindig hibásnak jelzi, úgyhogy megnyugodtam.

2023. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 DK-s ***** válasza:
0%
Bocs. #13-nak.
2023. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
#14: Én Gyurcsány Ferencnek is mindig megadtam a tiszteletet és a nevén szólítottam, nem megyek le ilyen óvodás szintre. De neked jól áll ez a stílus, hű az értékrendetekhez.
2023. jan. 9. 15:47
 17/63 DK-s ***** válasza:
0%

#16-nak:


Mondhattok bármit. Amíg a szavazók azt mondják hogy a létünk arányaiban indokoltabb mint a tiétek, addig nyugodt vagyok.


Ezt cáfold!

2023. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Fletó ugyanolyan hatalommániás, mint Orbán, ezért magától nem fog lemondani. Neki ágálnia kell a parlamentben, ahogy Viktor barátjának is.


Úgy van vele, hogy amíg van támogatottsága, addig joga van ott lenni, azt pedig nem akarja elfogadni, hogy ezzel csak a fideszt segíti.

2023. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 DK-s ***** válasza:
0%

#18-nak:


Amíg a támogatottsága magasabb mint bármelyikőtöké, addig ti segítitek a fideszt az ellentétek erősítésével, a Gyurcsány-ellenességgel.

2023. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #18-nak:


Van közös bennetek, és a fideszben.

2023. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!