Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK mire számít, miben...

A DK mire számít, miben reménykedik?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc az ország legelutasítottabb politikusa, az ellenzékiek közül is a DK-sokon kívül mindenki utálja. Dobrev Klára bár szerintem felkészült és tehetséges, még egy előválasztást sem tudott megnyerni. Hogyan gondolhatják, hogy van esélyük? A csodában bíznak? Miért nem vonulnak inkább vissza? Még csak azt sem mondanám, hogy Gyurcsányék megélhetési politikusok, hisz enélkül is van bőven pénzük, nincsenek rászorulva. Miért csinálják akkor, mit akarnak elérni?

2023. jan. 9. 14:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 DK-s ***** válasza:
67%

Ismét #38-nak:


Ezek a szavaid pontosan engem igazolnak. A DK-n kívüli ellenzék egyik pártja sem képes érdemben szembeszállni a DK-val, mert a szavazóik kevesek ehhez.

2023. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
#41: És miért kellene egyenként szembeszállniuk a DK-val, amikor össze is foghatnak? Úgy viszont esélyetek sem lesz labdába rúgni. De nem kell aggódni, számotokra is van megoldás. Nyugodtan összefoghattok a Fidesszel, úgyis egyformák vagytok.
2023. jan. 9. 18:47
 43/63 DK-s ***** válasza:
0%

Újfent #38-nak:


Felfogtad egyáltalán az előválasztáson kijött eredmény jelentőségét?


Egyik oldalon Dobrev vagyis a DK, a másikon MZP jókora fideszes háttérrel megtolva, és még így is csak 13,42% volt a különbség, tehát 6,71 %-al nyert. Remélem tudod követni hogy miért!


Vagyis MZP-nek 43966 szavazattal volt több ÖT ellenzéki párt képviseletében, szemben Dobrev 283 677 szavazatával.


Te mire vered a melled, baxdmeg?!

2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 DK-s ***** válasza:
0%

#42-nek:


Ha ti azzal szórakoznátok hogy a DK-val csatároztok, akkor egyértelmű hogy a fidesz nyerne. Csak azt tudnátok gátolni hogy a DK nyerjen, de az előválasztás számszerűen megmutatta, hogy a teljes ellenzék is qrva kevés, hogy lenyomjátok a DK-t!


De ezt a #43-as válaszomban levezettem.

2023. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #42-nek:


Te tényleg arra próbálsz büszke lenni, hogy ÖTSZÖRÖS túlerővel is csak 6,71% előnyre voltatok képesek, a magában lévő DK-val szemben?


Erre büszke lehetsz, vázze! XDXDXD

2023. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

#43: Újabb példa, hogy fideszes vagy. Érdemi érvek híján jöhetnek az összeesküvés-elméletek, miszerint MZP fideszes háttérrel nyert. Aki ezt elhiszi, az vagy nagyon ostoba, vagy hazudik. Ha valakit érdekükben lett volna segíteni, az Dobrev Klára, mivel ők is tudják, hogy egy választáson esélytelen lenne. Nem tudom, hogy feltűnt-e, de a teljes kampány a Gyurcsánnyal való riogatásról szólt.

Egyébként nem tudom milyen ötpárti képviseletről beszélsz, amikor például sem az LMP sem a Jobbik nem igazán állt mögé, az MSZP is csak tessék-lássék módon, a szavazás vége felé.

2023. jan. 9. 19:04
 47/63 DK-s ***** válasza:
0%

#46-nak:


Az ne zavarjon hogy ezt csak megjegyzésként fűztem hozzá mint a saját véleményemet, de a számszerű levezetésben ezt teljesen figyelmen kívül hagytam.


De tudom. Legjobb védekezés a támadás, igaz? XDXDXD


Szánalmas vagy.

2023. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #46-nak:


Tudod az a baj, hogy a nyers számok is a DK mellett állnak. Nem kell konspirálni.

2023. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

#47: Igen, ahogy figyelmen kívül hagytad azt is, hogy nem állt mögötte 5 párt. Továbbra se tudom, hogy milyen ötszörös túlerőről fantáziálsz, amikor teljes erőbedobással kizárólag a Momentum és Karácsony Gergely állt mögötte az előválasztás során. De egyébként meg a 6,71%-os is bőven elég lenne ahhoz, hogy tudjátok, hogy hol a helyetek.

#48: A nyers számok alapján Dobrev Klára elvesztette az előválasztást. Elhiszem, hogy rosszul esik, de ez van, fogadd el. Választást meg végképp soha nem fogtok nyerni.

2023. jan. 9. 19:10
 50/63 DK-s ***** válasza:
0%

És már megint saját magad ellen beszéltél, de látom a logika nem erősséged.


"Nem tudom, hogy feltűnt-e, de a teljes kampány a Gyurcsánnyal való riogatásról szólt."


És ehhez képest gyakorlatilag Dobrev tarolta a szavazatoknak majdnem a felét.


Most röhögjek, vagy az ostobaságodon sírjak. Minél többet beszélsz, annál több h'lyeséget mondasz.

2023. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!