Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnának az incelek,...

Hogyan reagálnának az incelek, ha bevezetnék a szingliadót?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 15:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
83%

30, szerintem a 25ös vagy leszbikus, vagy ami valószínűbb, hogy férfi. És azt írta, hogy ha ő lenne a nők helyében, neki nem lenne semmi, amiért ezeket elviselné.

Nyilván vonzalomról nem tud írni, ha ő maga nem vonzódik a férfi nemhez. Merhtát valamiért csak vonzódnak a nők a férfiakhoz (igen, a vagyontalan, ágyban nem olyan jó férfiakhoz is). De aki nem érzett még ilyet, az nyilván nem tudja elképzelni:D

2023. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
77%
#30: nagyjából igen, így értettem. 😁 Köszönöm!
2023. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a gyermekteleneket már sújtják az adók, de ezt a másik oldalról közelítik meg és családtámogatásnak nevezik, de szerintem a kérdező nem erre volt kíváncsi!


A szingliadót 2010-ben akarták bevezetni, de már a felvetése során is hatalmas felháborodást váltott ki, ez egy kormánymegbuktató törvényt jelentett volna és ezt még a Fidesz sem meri meglépni!

A lényege az volt, hogy extra 8-14% adót fizetett volna minden olyan 25. életévét betöltött, akinek nincsen házastársa. Mivel az azonos neműek jogilag nem házasodhattak a Pride nevű felvonulás ezt kiemeltként kezelte, hatalmas EU-s nyomás is volt, nem jön a pénz, ha bevezetik...

Tulajdonképpen ez mentett meg minket heteró szingliket is :)

2023. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
83%

#33 Ja, hogy nekem, akinek felesége van, de gyereke nincs, nem is kellett volna fizetnem? És ezt leszavazták?! Bah!

De komolyan, még a gyermektelenségi adót is kifizettem volna. 8-14%? Komolyan megérte volna, ha cserébe nincs CSOK, mert akkor befizetek 80 ezer adót, de a ház törlesztőrészlete nem 330 ezer, csak 150, szóval még mindig nyertem 100 ezret...

2023. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!