Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Kálmán Olga lenne Orbán...

Ha Kálmán Olga lenne Orbán kihívója 2026-ban, lenne esélye legyőzni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenne, - de a "versenyszámot" nem nevezném itt és most meg.
2023. jan. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne. Olga nem hiteles. Az ATV-n még független és objektív riporter volt. Legalábbis annak próbálta magát mutatni. Hiányzik belőle a józan gondolkodás. A lehengerlő arroganciáját gondolja erénynek.
2023. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet választást nyerni a Fidesz ellen. Mindent úgy szervezett át, hogy ez ne történjen meg.

A rendszeren belül leválthatatlan.

2023. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

#13

Hát egy ilyen balfék ellenzék nem is fogja leváltani.

Olyan zsigeri gyurcsány gyűlölet van a társadalom egy részében hogy amíg ő politizál addig nem lesz kormányváltás.


Jó jelöltekkel miért ne lehetne leváltani a fideszt ?

Ha jól tudom az a jelölt nyer aki több szavazatot kap.

De könnyebb panaszkodni. Mindenki hibás, főként a szavazók, de a jelöltekkel semmi gond nincs. Amíg így gondolkodik az ellenzék addig nem is fog győzni.

2023. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14

Részben igazad van. Ez az ellenzék szégyene, hogy 12 év alatt nem találtak egy komoly kihívót Orbánnal szemben. Tavaly ez az MZP csóka, ez legalja kategória volt.

De ha találnának is egy épkézláb jelöltet Orbán ellen (ami nem volna rossz), szerinted mi történne? Másnap már harsogná az összes fideszes média, köztük az összes fideszes firkásszal, aki csak él és mozog, hogy XY Gyurcsány embere, Gyurcsány irányítja a háttérből, beengedné a migránsokat, és az lmbtq aktivistáit az óvodakba, stb... stb... Szóval hamar kicsinálnák az illetőt, kb. az esélytelenek nyugalmával indulna.

2023. jan. 10. 12:35
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Első lépés gyurcsány kiiktatása. Akinek ez sikerül annak a fidesz legyőzése már nem fog gondot jelenteni.
2023. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy olyan párt győzhet (szerintem nem 2026-ban de ki tudja, lehet gyors felfutás is)aki nem fog össze a mostani ellenzék egyetlen pártjával sem, sőt egyet sem ért velük. Kampányát nem a zsigeri FIDESZ gyűlölet vezeti, nem azt akarja feltétlenül elérni hogy a FIDESZ hívők szavazzanak a FIDESZRE, hanem önmagát akarja definiálni. Akkor is ha nem nyer. Én azt mondanám, hogy úgy csinálnám mint a FIDESZ, csak én egy friss párt vagyok és rám még sem külföld sem belföld nem nyomhat bélyeget. Erre kíváncsi lennék mit lépne a FIDESZ! Minden marketinggel tulajdonképpen a kihívót is reklámozná.
2023. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!