Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes felvenni...

Szerintetek érdemes felvenni az állami támogatásokat, amik így működnek?

Figyelt kérdés

[link]


Azért ez hatalmas segítség a családoknak!

De ami ennél is fontosabb az a háttérben meghúzódó gyurcsány szál!



2023. jan. 17. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a családoknak segítség, hanem csak bizonyos családoknak. Nagy különbség.
2023. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerinted mennyire lehet gyakori, hogy valaki véletlenül benézte, hogy tartozik az államnak?


Felnőtt emberekről beszélünk, ha egy hivatalos papíron ők azt mondják, hogy nem tartoznak az államnak akkor elvárható, hogy ebben biztosak legyenek, mert komoly pénzről van szó.


Szóval így nézve én sajnálom őket, de közben meg hülyék voltak és csak az történik, hogy az állam kegyetlenül betartja a szerződésben szereplő feltételeket.


"Olvasónk határozottan állítja, hogy a tavaly októberi levél kézhezvételéig semmilyen elmaradásról nem tudott, és ezért nyilatkozott úgy a kérelme benyújtásakor, hogy nincs köztartozása, tehát megfelel ennek a feltételnek is."


Ha én mondjuk határozottan emlékszem, hogy nem hagytam a vasalót bekapcsolva az asztalon akkor nem fog leégni a házam ha tévedtem?

Ezt kéne már megtanulni, hogy az élet nem néz el nekünk mindent, hanem a dolgoknak következményei vannak.

2023. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet nem értek, miért a támogatás a fontos, miért nem olyan jövedelem, amiből támogatás nélkül is meglehet élni?
2023. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nyilatkozott, hogy nincs köztartozása, miközben volt, és úgy kapott milliókat, hogy nem felelt meg a feltételeknek. Értelemszerűen vissza kell fizetni a támogatást, hiszen amúgy nem lett volna rá jogosult. Ebben semmi rendkívüli nincs szerintem.

(A Gyurcsány-szálat nem találtam, pedig kíváncsi lettem volna rá.)

2023. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 mert ha nem függsz az államtól, akkor olyan államellenes dolgok is megfordulhatnak a fejedben, hogy mondjuk hosszútávra gondolsz, és nem arra szavazol aki többet ígér, és nem tud befenyíteni az állam.
2023. jan. 17. 10:45
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 persze hogy nyilatkozott hiszen nem tudhatja. Nekem is már volt köztartozásom, amit az évi adóbevallásban láttam. Azóta sincs fogalmam sem hogy mi az, de a kemény 400 Ft-ot levonták az egyenlegemből, amivel nekem tartozott a pártállam.


#2 elég yakori hiszen a pártállam nem szokott értesíteni és nem is szeret információkat megosztani, lásd például amit írtam.

Meg a 26 intézmény fogalma sincs hogy mit csinál a másik, 26 helyen kellene megnézni hogy van e köztartozás.

2023. jan. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!