Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek még vállalhatok...

Szerintetek még vállalhatok valahol határozott idejű munkát? Hol érdemes? Vagy milyen támogatásokra van lehetőség ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Felmondás után, még munka nélkül vagyok, és teherbe estem. Örülünk neki, de nem tudjuk, milyen lehetőségek vannak ilyen esetben. Mondjuk 6 havi határozott időre még felvesznek valahová, vagy már nem? Esetleg ilyen esetben milyen állami segítséget lehet igénybe venni?

2019. jún. 17. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy a nyári szezonban kapsz határozott idejú munkát. Ha nem is 6 hónapra.

És ott van még az álláskeresési járadék (munkanélküli segély), 3 hónapig jár.

2019. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Hatàrozatlan időre menj el valahova, húzd ki a próbaidőt, utána jelentsd be (ha nem olyan a pocakod, amin a meggymag is làtszik nyilván, mert akkor nem tudod titkolni).

Nem túl egyenes húzás, de így kaphatod a gyedet, ha megvan a kellő munkaviszony.

2019. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron a vendéglátóhelyekre pl mosogatókat, konyhalányokat mindig keresnek, oda terhesen is felvesznek határozott időre. Már ennyivel is beljebb lennél, csak reménykedj, hogy nem lesz semmi gond, mert ha táppénzre kellene menned akkor az megint nem túl szerencsés felállás.
2019. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Azért remélem, hogy nem csak konyhalánynak vesznek fel. Illetve az is megfordult a fejemben, hogy visszapróbálkozom az előző helyemre, mert békével jöttem el, felmondással, de jó a kapcsolatom a vezetőséggel.


Még várom az OEP válaszát, elvileg 2 napon belül visszaírnak, milyen lehetőségeim vannak.

Ma voltam egy interjún, szimpatikus volt nekem, de nem említettem a dolgot, gondolom ha említem, akkor tuti nemet mondanak. Pedig úgy tűnik, még csak 4. hetes vagyok.

2019. jún. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!