Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes ezen a kező vállalkozó...

Érdemes ezen a kező vállalkozó támogatásos dolgon gondolkodni?

Figyelt kérdés

Korábban már hallottam róla, fodrászom csinálta, és javasolta.


Most meg láttam itt egy kérdést, gondoltam akkor kiírok egy ilyet, bocs ha hulye kérdés.


Volt suliba érettsegi évébe ilyen vállalkozós óra 5-ös voltam, belőle. De már nem emlékszem az egészre.


Nem találok melót már pár hónapja, nem vagyok egy jó megjelenéssel bíró arc mellesleg kicsit szorongok is és ez befolyásol nagyon. Kamionos szerettem volna lenni, de becsukott a bazár , ellemben van ce meg gki meg páv2 vizsgám, van egy egyterű autó a családba. Gondoltam azzal tudnék autómentőzni, mivel csak egy tréler kéne és egy vállalkozás, hogy számlaképes legyek.


Másik nagy és "eredeti" ötlet, hogy taxizzak, ahhoz meg kéne egy min. 7 éves autó. Ahogy néztem, nem lehet gépjárművet ill. pótkocsit venni a támogatásból. Így meg lehet valósítani valamelyiket?



2020. aug. 2. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

autómentéshez szakvizsga kell és nem jó hozzá az egyterű autód

[link]

taxizáshoz meg szaktanfolyam, max 10 éves autó és engedély

[link]

2020. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gki az az autómentőzéshez is jó. Elvileg elég, mert 2tonnát vihet , nem kell teherautó, max. a borsos melókat nem tudom elvinni,de ha leáll egy Passat, egy BMW akkor arra jó a Sharan.


Taxizáshoz kell, tudom, kettő is.

2020. aug. 3. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!